Tropický raj: 10 nových screenshotov + informácie

Do galérie screenshotov k dodatku The Sims 3 Tropický raj práve pribudlo týchto 10 nových screenshotov. Ide prevažne o scény z prvého traileru. Okrem toho čerstvú českú verziu obálky k tomuto dodatku už nájdete na informačnej stránke.

The Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický raj

Chcete byť majiteľom hotelového rezortu, žiť na hausbóte či sa len tak potápať v oceáne? V dodatku The Sims 3 Tropický raj získate otvorený herný svet plný nových možností, ktoré v The Sims 3 zatiaľ chýbali. Pri odpočinkových aktivitách, vonkajších eskapádach a dobrodružných morských plavbách nájdu Simovia novú cestu k spokojnému životu. Môžu sa napríklad pri západe slnka vydať na plavbu oceánom, preskúmavať morské dno alebo odpočívať v romantickom bungalove tesne nad vodnou hladinou a spoznávať nových Simov na iných ostrovoch. Vďaka novým prepravným možnostiam (hausbót, rýchly čln, vodné lyže), potápačskej výbave a opusteným ostrovom, ktoré čakajú na novodobých prieskumníkov je The Sims 3 Tropický raj skutočným dobrodružstvom. Nedotknutý svet tropických ostrovov čaká len na vás!

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

2 komentáre pre “Tropický raj: 10 nových screenshotov + informácie”

 1. Erika píše:

  waaaau ten bar v bazéne vyzerá super 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 2 hlasov)
 2. Lelanka píše:

  úžasné 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.