Aktualizovaná kategória The Sims 4

Práve som aktualizoval niekoľko sekcií v kategórii The Sims 4. Predovšetkým však ide o sľubovanú aktualizovanú galériu screenshotov, do ktorej som pridal 17 nových obrázkov a až 39 artworkov spolu s dvoma konceptami (pozri celú galériu). Oficiálnych obrázkov je pri štvrtej hernej sérii až žalostne málo, zatiaľčo artworkov, ktoré až tak priamo nezodpovedajú hre, je rekordne veľa. Okrem galérií som pridal aj sekcie Systémové nároky a Cheaty. Cheaty som navyše doplnil o ďalšie možnosti využitia kódu TestingCheats, ktorých bolo pomerne dosť.

The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4

  ► Artworky

The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4The Sims 4

» Pozri celú galériu «

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

1 komentár :) pre “Aktualizovaná kategória The Sims 4”

  1. lolstekvstek9 píše:

    Všetko je to také,také skvelé,pekné a zaujímavé.Hlavne sa mi páčia tie domy a ich stavba aj nábytok.Artworky sú tiež pekné a zaujímavé.Tá pyramída ma tiež zaujala ,žE čO TO ASI JE.Myslím si ,že nejaká galéria alebo múzeum.
    Strašne sa teším až do VYJDE.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: 0 (z 2 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.