Blog: 6 faktov o vedcoch v The Sims 4 Hurá do práce!

Dnes vyšiel na oficiálkach nový blog k dodatku The Sims 4 Hurá do práce!, ktorý bližšie oboznamuje o 6 zaujímavých veciach interaktívnej kariéry vedca. Pred pár dňami vyšiel rovnomerný blog aj o kariére detektíva. Oba články boli doplnené o 3 nové oficiálne obrázky, ktoré si môžete nižšie pozrieť.

The Sims 4 Hurá do práce!The Sims 4 Hurá do práce!The Sims 4 Hurá do práce!

  1. Naklonujte si kamarátov. Už sme to zažili všetci. Váš Sim zavolá svojmu najlepšiemu kamarátovi a chce s ním niekam vyraziť, lenže on má buď „veľa práce“ alebo je trebárs „v škole“. Jednoducho otrava. Vďaka vede máme konečne riešenie! Vedci si môžu svojich najlepších kamarátov prosto a jednoducho naklonovať. Snáď všetko dopadne… dobre. Mohlo by sa totiž tiež stať, že kópie budú… zlé. MUHAHAHA!
  2. Vytvorte sérum, ktoré upraví náladu Simov. Vedci sa počas svojej kariéry nemusia venovať len robotike. Môžu namiešať celý rad sér, ktoré ovplyvňujú náladu a emócie. Ako že sa to hovorí? Môžete vziať jed na to, že sa dá namiešať sérum, ktoré Sima poteší, a iné, ktoré ho rozčúli. Existuje dokonca aj sérum, ktoré Sima premení na ducha. Ale nebojte sa, ide len o dočasnú zmenu. Keby tomu tak nebolo, tak by to sérum bolo vlastne len obyčajný jed.
  3. Nakažte kolegovi, aby po vás upratal. Vedecky založení Simovia môžu vynájsť najrôznejšie užitočné rozkazy, ale najuniverzálnejším nástrojom v ich arzenáli je Simí lúč. Stačí ho namieriť na najbližšieho Sima a môžete začať rozkazovať. Nechajte ho prezliecť sa do pyžama alebo napríklad spať na podlahe. Simí lúč môže ostatných Simov dokonca prinútiť, aby po vašom Simovi upratali. Keď to zohrajete dobre (samozrejme s pomocou vedy), váš Sim už nikdy nebude musieť vynášať odpadky.
  4. Zarábajte premenením predmetov pomocou Simieho lúča. Simí lúč ale nie je len prenosné zariadenie na kontrolu myslí – môžete s jeho pomocou i zbohatnúť. Jedno z prvých vylepšení tohto technického zázraku umožní vašim Simom premeniť predmet na iný náhodný predmet. Keď teda premeníte niečo lacné, ​​môžete na tom poriadne zarobiť.
  5. Vyrazte na Sixam, domovskú planétu mimozemšťanov. Povedzte „generátor červých dier Elektroflux“. Myslíme to vážne. Povedzte to nahlas. Znie to dosť futuristicky, všakže? A to ešte neviete, čo s ním môžete robiť! Tento báječný vynález vám umožní poslať Simov na planétu Sixam, ktorá je plná zaujímavých mimozemšťanov. Možno si medzi nimi nájdete nových kamarátov. Na Sixame tiež rastie nevídaná mimozemská flóra, tak si nezabudnite nazbierať vzorky.
  6. Spriateľte sa s konštruktérom vynálezov. Ak sa Simovia chcú vo vedeckej kariére vypracovať, budú v laboratóriu tráviť veľa času. To ale neznamená, že by boli v práci sami. Okrem kolegov-Simov (na ktorých môžu veselo používať Simí lúč) sa môžu spriateliť tiež s robotickým konštruktérom vynálezov. Je nám jasné, na čo teraz myslíte: nie je kamarátstvo s umelou inteligenciou nebezpečné alebo snáď nemorálne? No… na to tak úplne odpovedať nedokážeme. Možno?
Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.