Blog o studni prianí z kolekcie The Sims 4 Romantická záhrada

O studni prianí z kolekcie The Sims 4 Romantická záhrada ste sa mohli čosi dozvieť už zo včerajších faktov bodov. Pokiaľ by vám tieto informácie nestačili, niečo navyše si môžete prečítať aj v oficiálnom blogu, ktorý bol dnes publikovaný. Blog vás prevedie niekoľkými príkladmi kladných a záporných výsledkov želaní – jednoducho studňa prianí nebude mať vždy dobrú náladu 🙂 Mimochodom, kolekcia včera vyšla!

The Sims 4 Romantická záhrada: Studňa prianí

Milostné vzťahy môžu byť dosť zaujímavé. Keď si želáte lásku, môžete sa dočkať dokonalého partnera, ktorý sa do vás okamžite zamiluje. Čo vás ale čaká, keď chcete lásku a studňa na vás práve nemá náladu? Možno si nájdete nového nepriateľa… s výhodami. Keď sa z víru šedoružového dymu vynorí nový milostný partner, váš Sim ním síce bude úplne pohŕdať, ale zároveň mu nebude môcť odolať. V tomto žeravom milostnom romániku budú rozhodne lietať iskry a vy budete mať možnosť vyskúšať si jeden z najvzácnejších typov vzťahov v hre.

Simoleony nemusia byť tak úplne zadarmo. Simom sa môžu splniť aj tie najdivokejšie sny a môžu sa dočkať výhry v lotérii. V takomto prípade sa zo studne vyhrnú hromady mincí a Sima zasypú. Studňa prianí sa ale so Simami rada hrá. Keď to na ňu príde, zvyčajne ich priania nejako prekrúti a otočí proti nim. Tak napríklad, keď Sim zatúži po simoleonoch… namiesto toho, aby mu studňa prianí prosto a jednoducho splnila, ho postaví pred zaujímavú morálnu dilemu. Čo tak veľmi šťavnatý drb, ktorým môžete iného Sima trochu vydierať? Možno vám rád zaplatí, aby si kúpil vaše mlčanie. Týmto spôsobom „privyrobiť“ si ale vytvoríte nového nepriateľa, takže to rozhodne nie je pre každého. Ako to dopadne, záleží len na vás.

The Sims 4 Romantická záhrada: Studňa prianí

Simovia sa tiež môžu dočkať malého uzlíka šťastia. Simovia, ktorí sa chcú stať rodičmi, môžu pri studni prianí poprosiť o dieťa. Studňa na toto prianie reaguje rôzne. Ak všetko dopadne dobre, Simom do domácnosti pribudne zázračne geniálne dieťa. Pokiaľ má ale studňa obzvlášť pochmúrnu náladu, vydá zo seba zlobu a novým prírastkom do rodiny bude dieťa-duch! Studňa prianí je našťastie ochotná vypočuť aj želanie duchov, čo môže mať zaujímavé výsledky…

Duchovia môžu byť obdarovaní nekonečným životom. Simom sa občas prihodí niečo nepekné a stanú sa z nich duchovia. Keď sa im v posmrtnom živote nepáči, studňa im môže pomôcť. Duchovia si môžu priať ožiť a ak je studňa v naozaj dobrej nálade, môže im dať tú najväčšiu odmenu – navrátiť ich plnohodnotne k životu! Nielenže toto zázračné vzkriesenie dá vašim Simom príležitosť k novému životu, ale zároveň vám studňa dojedná u smrťáka službičku. Ak Sim v budúcnosti znova príde o život nejakou nešťastnou náhodou, smrťák pribehne a okamžite ho oživí.

The Sims 4 Romantická záhrada: Studňa prianí

Ani so šťastím to nemusí byť úplne jednoduché. Studňa prianí má totiž dosť zvrátený zmysel pre humor. Len málokedy budete mať väčšiu radosť z cudzieho nešťastia, než keď si Sim praje šťastie a spokojnosť, ale stretne ho pravý opak. Ľahko sa môže stať, že studňa zdvihne Sima do vzduchu a začne z neho nasávať všetku spokojnosť, ktorú ukryje niekde vo svojich hlbinách. Zároveň tým na Sima zošle kliatbu, ktorá z neho bude neustále vysávať spokojnosť a odovzdávať ju okolitým Simom. Čím šťastnejšie bude okolie, tým mizernejšie sa bude prekliaty Sim cítiť. Studňa prianí sa domnieva, že tým udržuje rovnováhu vo vesmíre, a to ju baví. Jedná sa samozrejme len o jeden z mnohých rôznych výsledkov, ktorý je navyše dosť extrémny. Váš Sim môže od studne odísť tiež veľmi spokojný a spokojnosť mu môže vydržať oveľa dlhšie než obvykle.

Zdroj: TheSims.com

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.