Tropický raj: CD obal, ďalšie screenshoty a blog

K veľmi netradičnému dobrodružnému datadisku The Sims 3 Tropický raj som práve zozbieral 11 (+2) nových obrázkov. Úplne posledným screenshotom je CD obal, ktorý sme ešte doteraz nemali možnosť vidieť. Pred pár dňami vyšiel aj nový komunitný blog, ktorý vám bližšie predstaví jeden z herných producentov.

The Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajCD obal dodatku The Sims 3 Tropický raj

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

1 komentár :) pre “Tropický raj: CD obal, ďalšie screenshoty a blog”

  1. margaretkatka píše:

    Som zvedavá na tento dodatok, zaujal ma a dúfam, že nebudem sklamaná. Len dúfam, že sa mi po meste nebudú čmárať Simíci s vodnými lyžami na nohách, to by som už fakt neprežila :-D. Ale po skúsenostiach, keď hra generovala Simíkov s plutvami resp. s vysokými čižmami (z Barnacle Bay)na nohách, no neviem, neviem..

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: +3 (z 3 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.