Čo nás čaká v najbližšej dobe vo svete Simov…

Tak predsa sa dočkáme aj škatuľovej verzie menších rozšírení, Origin sa ide premenovať, či prvé špekulácie o nasledujúcom rozšírení… Poďme si radšej pekne zhrnúť, čím nás EA ide prekvapiť v nasledujúcich dňoch až týždňoch:

 • 31. 7. 2015 (o 6 dni) vychádza setový titul The Sims 4 Sada (v angl. Bundle), ktorý bude zahŕňať 3 menšie rozšírenia – konkrétne 1 herný balíček (The Sims 4 Návšteva v kúpeľoch) a obe kolekcie (The Sims 4 Perfektné patio a The Sims 4 Prepychový večierok). Predávať sa bude za špeciálnu cenu 26.99 € a mnohých tiež poteší, že pôjde o škatuľovú verziu, hoci bude obsahovať len inštalačný kód bez DVD.
  The Sims 4 Sada / Bundle
 • Spoločnosť EA nedávno oznámila, že aplikáciu Origin v blízkej budúcnosti premenuje na EA Account s odôvodnením, že takto bude účet lepšie reprezentovať ich hry a služby. Malo by ísť len o kozmetickú úpravu bez nejakých ďalších vplyvov na koncového užívateľa.
 • EA zrejme chystá nový Bundle titul, ktorý bude v sebe zahŕňať herný balíček The Sims 4 Únik do prírody a novú už 3. kolekciu s názvom The Sims 4 Cool Kitchen. Na kanadskom Amazone sa totiž objavila možnosť preobjednať tento titul, no vzápätí ho potom odstránili. Informovala o tom stránka SimsVIP. Bude nás stále sprevádzať až 5 menších rozšírení pred vydaním toho veľkého? Nevieme, ale zdá sa nám to už tiež trochu „moc“.
 • Na tohtoročnú hernú výstavu Gamescom v Kolíne plánuje doraziť aj EA. Jej akcie sú naplánované od rána 5-7. augusta 2015. Na takejto hernej výstave EA zvyčajne oznamuje svoje väčšie projekty, a je preto možné, že konečne ohlási aj nové veľké rozšírenie.
Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

4 komentáre pre “Čo nás čaká v najbližšej dobe vo svete Simov…”

 1. Petobenicky píše:

  Paráda, samé dobré správy Tomak 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 2. Clarca píše:

  Konečně, krabička!!! 🙂 udělala jsem dobře, že jsem počkala, děkuju za zprávy!!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 3. Tomak píše:

  Nemáte zač 😉

  VN:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 2 hlasov)
 4. […] októbra vyšiel už druhý „bundle pack“ The Sims 4 Sada 2. Ako to bolo pri tom prvom, tak aj tento obsahuje 1 herný balíček (Návšteva v kúpeľoch) a 2 kolekcie (Báječná […]

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.