Dodatok University Life viac-menej potvrdený

Dodatok s anglickým názvom The Sims 3 University Life je už viac-menej potvrdený. Logá, CD obálky a prvé oficiálne screenshoty vyzerajú príliš autenticky a zároveň sa k dodatku začínajú objavovať aj prvé predobjednávky na stránkach rôznych svetových on-line obchodoch. Dnes už máte možnosť vychutnať si screenshoty zo včerajška v omnoho lepšej kvalite (niektoré z nich aj po prvýkrát). Zaujímavosťou tohto dodatku je aj fakt, že je po prvýkrát v sérii The Sims 3 vyvíjaný za spolupráce s Maxisom (ako si tiež môžete všimnúť ich logo na obálke), ktorý sa výrazne podieľal pri vývoji hernej série The Sims 2. Zdá sa, že si v EA priznali značný neúspech, ktorý sa nimi vliekol od The Sims 3, a svitá tak aj možno nádej na závratný prelom pri vývoji The Sims 4.

The Sims 3 University LifeThe Sims 3 University LifeThe Sims 3 University LifeThe Sims 3 University LifeThe Sims 3 University LifeThe Sims 3 University LifeThe Sims 3 University LifeThe Sims 3 University Life

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

4 komentáre pre “Dodatok University Life viac-menej potvrdený”

 1. PrincessLeia píše:

  Samé dobré zprávy.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: -1 (z 1 hlas)
 2. danýsek píše:

  Jsem zvědav jaké to bude.Zajímá mě jak to bude se stárnutím ostatních simíků

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 3. Simszuzka píše:

  mobil na 1.fotke, BOMBA! nwm ako to bude s tým stárnutím? myslím, či celý čas čo budem mladá dospelá budem na univerzite? ináč je to ok!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 4. Ria píše:

  je to superúžasné!!! Tá druhá fotka vyzerá ako oxford. Už sa teším na ten dodatok!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.