Informácie k úloham stredovekých Simov

Práve som pridal nový článok za spolupráci s českou spoločnosťou EA, ktorý vám priblíží viac podrobností o úlohách alebo tzv. „questoch” stredovekých Simov z The Sims Medieval. V článku tiež nájdete podrobne okomentované obrázky. Príjemné čítanie:

Stredovek bol dobou plnou dobrodružstiev a intríg, a preto je i The Sims Medieval plný hrdinských úloh, ktoré čakajú len na to, kým si ich vaši Simovia nevezmú do rúk a nepokúsia sa ich doviesť do úspešného cieľa – od vyprovokovania inkvizície až po naaranžovanie politicky výhodnej svadby… Čítajte ďalej »

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

3 komentáre pre “Informácie k úloham stredovekých Simov”

 1. martin195 píše:

  vie sa už, či to bude preložené do češtiny?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Skippy píše:

   Pozrel som sa do jedného známeho českého obchodu, píšu, že lokalizácia hry je len český manuál, pričom pri ostatných simsoch sú pri lokalizácii napísané české titulky a manuál.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Tomak píše:

  Pravdepodobne to naozaj v češtine nebude, ale oficiálne to potvrdené českou pobočkou nie je.

  VN:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.