Prvé LET’S PLAY z balíčka The Sims 4 Upíri

Prinášame vám prvé Let’s Play video z len včera vydaného herného balíčka The Sims 4 Upíri. Vďaka EA, ktorá nám hru poskytla, mohla Emerald pre Vás už v predstihu pripravovať zaujímavé zábery z hrania s hovoreným komentárom. Želám príjemných nasledujúcich 25 minút! 😉

V prvom Let’s Play z nového upírskeho balíčka som preskúmala novinky v CAS a tiež nové predmety v nákupnom móde. Okrem toho som spolu s mojím novým upírom začala skúmať, aké to je byť upírom.

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

2 komentáre pre “Prvé LET’S PLAY z balíčka The Sims 4 Upíri”

 1. Maroš píše:

  Emerald je kočka 🙂 Hlas má príjemný, počúvateľný … Ale vidieť, že moc lets playe nerobí, lebo niekedy jej to drhne … Ale inak príjemné video a ku koncu sa začalo diať toho viac, teším sa na 2. diel 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
  • Emerald píše:

   Ďakujem, tak už aspoň viem, prečo vždy všetko vybavím po telefóne 😀 Tak chceli sme nejak s let’s play začať, takže snáď to časom bude lepšie O:)

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.