Maxis ponúka hry zdarma pre hráčov SimCity

Spoločnosť Maxis vyvíjajúca hru SimCity, ktorá vyšla len nedávno, ponúka jej majiteľom ako odškodné jednu ďalšiu hru zdarma. Tvrdí, že si hráčov-starostov veľmi váži a mrzia ju problémy, ktorým museli na začiatku čeliť – hra SimCity mala totiž počas prvých dňoch po vydaní značné nedostatky s pripájaním sa na dostupné servery, keďže hru je možné hrať len online.

Dnes je už táto nezrovnalosť vyriešená a hra by mala bežať už na minimálne 90%. Avšak teraz vám k nej Maxis navyše ako darček a prejav vďaky za neustálu podporu venuje do 30. marca do polnoci aj jednu hru podľa vlastného výberu:

Ako malý dôkaz našej vďačnosti vám ponúkame zadarmo jednu hru na PC na stiahnutie z Originu. Starostovia, ktorí si svoju kópiu SimCity zaregistrujú na Origine do 25. marca, si budú môcť tento týždeň do 30. marca vybrať hru zadarmo, a to priamo v klientovi Origin na počítači prostredníctvom špeciálneho portálu. Tento portál na uplatnenie hry zadarmo budeme spúšťať postupne v jednotlivých krajinách, takže niektorí z vás ho uvidia skôr ako ostatní. Portál bude prístupný celosvetovo všetkým najneskôr do 22. marca… viac informácií »

O aké hry zdarma presne ide?

 • Battlefield 3 (Standard Edition)
 • Bejeweled 3
 • Dead Space 3 (Standard Edition)
 • Mass Effect 3 (Standard Edition)
 • MOHW (Standard Edition)
 • NFS Most Wanted (Standard Edition)
 • Plants vs. Zombies
 • SimCity 4 Deluxe Edition
Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

2 komentáre pre “Maxis ponúka hry zdarma pre hráčov SimCity”

 1. General píše:

  Prvy krat si nekupujem hru v predstihu. prvy krat cakam pokedy vychytaju muchy. A oni musia prvy krat dat nejake ,,odskodne“ JA toseru 😀 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Tomak píše:

   Hru si stále do 25. 3. môžeš kúpiť a zaregistrovať, potom do 30. 3. si musíš už len vybrať jednu hru zdarma.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.