Nová herná aktualizácia: Rastlinní Simovia v The Sims 4!

Na zelený štvrtok nám štúdio The Sims pripravilo zelený darček – a to doslovne. Do The Sims 4 sa pomocou dnešnej aktualizácie vracajú rastlinní Simovia, ktorých poznáme už z druhej série ako simorostov.

Rastlinní Simovia

Vaši Simovia sa s nimi môžu stretnúť. Keď to urobíte šikovne, možno sa vám ich podarí presvedčiť, aby vám dali svoje kúzelné fazule…

Od rastlinných Simov môžete dostať jednu zo šiestich rôznofarebných fazúľ. Každá farba sa spája s konkrétnou náladou. Váš Sim tiež môže zavolať Jasmine, od ktorej dostane peň, kam môže fazuľu zasadiť. Potom už len stačí trochu zaliať a počkať, než vyrastie strom. Vo vnútri nájdete portál, za ktorým Simovia nájdu nové semienka, vzácne predmety a dokonca aj zakázané ovocie! Pokiaľ ho vaši Simovia zjedia, premenia sa na päť dní na zeleného a listnatého rastlinného Sima. Rastlinní Simovia nielen inak vyzerajú, ale tiež sú oveľa šikovnejší záhradníci a majú trochu iné potreby. Ale nemajte strach: ak vás život rastlinného Sima baví, strom vám zostane aj po skončení výzvy. Vďaka tomu sa budete môcť aj naďalej meniť na rastlinných Simov!

Rastlinných Simov môžete v uliciach svojho sveta stretávať až do 4. mája (května).

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.