Tropický raj: Obsah limitovanej edície + artworky

Ako už tradíciou býva, aj datadisk The Sims 3 Tropický raj bude mať svoju limitovanú edíciu, ktorá bude mimo obyčajnej verzie obsahovať aj niekoľko atraktívnych bonusov (zdroj: SimsVIP). Údajne ide o nevyhnutný balíček na prežitie obsahujúci rôzne zodraté oblečenie, nábytok zo stroskotaných častí a rôzne iné dekorácie (viď obrázok nižšie):

  • Príbehy strateného… a nájdeného raja: Od rozprávania historky vašich Simov uviaznutých na mori po ozdobovanie jednoducho strojených domovov, môžete vytvárať a vyjadrovať nové príbehy, ktoré vyzdvihnú odlišné stránky ostrovného raja.
  • Zmeňte ostrov na domov vašich Simov: Zariaďte ich domovy provizórne jedným zo stroskotaných, ale komfortných objektov. Vaši Simovia môžu upadnúť do dokonalého nočného spánku v posteli s nebesiami vyrobenej z plaveného dreva.
  • Viac bonusových objektov v limitovanej edícii ako kedy predtým: Kolekcia plná oblečenia, nábytku a dekoračných možností, ktorá vám rozšíri spôsoby hrania na vašom vlastnom tropickom raji.

The Sims 3 Tropický raj (Limitovaná edícia)The Sims 3 Tropický raj

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.