Odhalené nasledujúce 2 dodatky – budú aj zvieratá!

Dnešným dňom sa všetky zahmlené informácie vyjasnili nielen ohľadom 4. dodatku k The Sims 3. Vieme takisto už, aký bude 5. dodatok a čoho sa dočkáme v októbri 2011 na konzolách! No predsa rozpútaného života zvierat! Ale pekne po poriadku.

Stránky SimPrograms.com dnes zverejnili 2 oficiálne trailery k pripravovaným titulom k hre The Sims 3. V prvom z nich je konečne jasne odhalená náplň 4. dodatku s názvom The Sims 3 Generations, ktorý sa napokon predsa len bude týkať iba nových interakčných vymožeností pre každú životnú etapu Simov v hesle: „Ži každé svoje obdobie naplno″. A môžete sa sami presvedčiť v tomto videu, ako to presne mysleli:

Prekvapujúco bol dnes odhalený aj v poradí 5. dodatok The Sims 3 Unleashed (v preklade Rozpútaní, názov rovnaký ako v The Sims 1), ktorý vyjde okrem svojej PC/MAC verzii aj na konzolách už v októbri tohto roka. Konečne sa v ňom všetci nadšenci zvieracích dodatkov dočkajú rozpútaného a nevyspytateľného života domácich miláčikov – a to nie len psov a mačiek, ako to bolo typické v predošlých verziách hry. Po prvýkrát do hry totiž zavítajú aj zvieratá z farmy ako napr. kone, vysoká zver a iné, čím hrateľnosť dodatku posúvajú už do úplne iných sfér! Je sa na čo pozerať v tomto prvom traileri (nezabudnite si video pozrieť viackrát):

Aktualizácia: Pravdepodobne každému zvieraťu v The Sims 3 budeme odteraz môcť vyberať aj ich povahové črty ako u Simoch – nezávislý, priateľský, agresívný, verný, hravý atď.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

60 komentárov pre “Odhalené nasledujúce 2 dodatky – budú aj zvieratá!”

 1. Emerald píše:

  Jeeeeeeeeeej ja som počas pozerania tých videí vydávala rôzne prapodivné zvuky podobné úvodnému „jeeeej“.

  Kôň, jeleň, mýval (alebo ako sa to volá po slovensky), mačičky, psíkovia… akože waaaau.
  A inak to Generations, tak musím povedať, že som v dobrom zaskočená. Totálne nový dodatok. Však akože domčeky na stromoch, prom (kruci ja už poriadne ani po slovensky neviem), rôzne vtípky ako s tým vreckom zapáleným a vajíčkami, tie fotky, dokonca som tam zachytila obrázok takej tej vodnej kĺzačky na záhrade…

  JA TO UŽ CHCEM! OBA A HNEĎ!

  Dokonalé prekvapenia

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Emerald píše:

   Jáj a zabudla som, tam si ten jeden chalan na rozlúčku so slobodou zavolal ehm ako by som to pekne napísala… aha tanečnicu čo sa postupne vyzlieka? To som dobre videla?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Tomak píše:

   😀 No treba skonštatovať, že nestačí iba jediné pozretie pri oboch traileroch. Generations môže byť zaujímavý, ale musí tiež priniesť ešte oveľa viac oproti tomu, čo sme doteraz mohli vidieť v prvom traileri. Tiež si uvedomujem, že zrejme pre náročnosť zvieracieho dodatku, ktorý tentokrát tých zvierat pridá konečne viac, sa jeho vydanie presúva až do 5. dodatku. No inak je to po prvýkrát, čo ohlásili nasledujúci dodatok, kým ešte predchádzajúci nie je dokončený. (o:

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Agrael píše:

  Zaujímave že v Unleashed je napísané že výde v Októbry 2011 ale v Generations iba v 2011…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 3. Small999 píše:

  Veľmi sa teším, že už konečne sú informácie o nasledujúcich dodatkoch, no bola by som radšej, keby Unleashed bol prvý. Sims bez zvierat nieje až taký zaujímavý.
  Už chcem, aby bol október!! 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 4. Yashiro píše:

  Stále mám také podozrenie, že je to len fake.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Simka píše:

   Tak to ja nemám najmenších pochýb o tom,že toto rozhodne nie je fake. Ten datadisk bude určite najlepší v historií celého sims 😀

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • yoh píše:

   nie toto fake nie je… keby bol tak by to už bolo dávno na youtubku zablkovane od EA už len preto, že to obsahuje ich značky… toto je určite video od nich…

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Emerald píše:

   Na 100% je to pravé, toto má od amatérskych fake videí na míle ďaleko.

   TEŠÍM SA!

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
   • Yashiro píše:

    Mne na tom nesedí pár vecí. To, že sa dodatok volá „Unleashed“, takto sa volá v TS1, a pokiaľ viem tak EA vymýšľajú vždy nový názov. Ďalej to, že v Generations je toho nejako málo, keď to porovnáme s ostatnými dodatkami tak je toho naozaj málo a sú tam len veci čo boli povedané pri prvých informáciach.
    Ale naozaj toto nie je amatérske video, graficky je úžasne spravené, ale čo ak ho robil nejaký grafik, ktorý pracuje s grafikou v hre? Takže niečo mi sedí niečo nie.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
    • Emerald píše:

     Názov možno ešte do konca roka zmenia, ale zase povedzme si pravdu, že pri zvieratkách zas moc na výber nemajú. A keďže to nebude dodatok čiste iba o domácich maznáčikoch, ale aj o iných zvieratkách, tak názov „Pets“ čo znamená maznáčikovia použiť vôbec nemohli. Spojeniu slova „Unleashed“ so zvieratkami síce dosť dobre nerozumiem, lebo to slovo znamená „rozpútať“ prípadne ešte by sa to dalo pochopiť ako „nespútaní“ ale dobre dosť bolo o názve, ja si jednoducho myslím, že chcú originálny názov a nie iba suché Animals a slovíčko Pets sa im jednoducho v tomto prípade nehodí tak siahli po starom odskúšanom.

     Inak je tam toho v tom Generations dosť a určite nám všetko vo videu neukázala, však nikdy vo videách a nie to ešte v prvom nie je všetko. Keď si to tak vezmeme tak sú tam:
     – zrejme nové interakcie medzi batoľatami a ostatnými Simami
     – detské hry, ktoré sa môžu hrať sami alebo v skupinkách a k nim charakteristické kostými, dieťa sa tam vie konečne zabaviť aj inak ako hraním sa na PC alebo pozeraním TV
     – domčeky na stromoch a interakcie s nimi spojené (napríklad z domčeka Simovia môžu pozorovať ďalekohľadom)
     – záhradná vodná kĺzačka (príklad zo skutočnosti http://www.coolest-toys.com/wp-content/uploads/2008/02/racsli_lg.jpg)
     – teenagerské žartíky ako napríklad horiace vrecko s „hnedou hmotou“, smradľavé „bomby“, hádzanie vajíčok a zrejme tam toho bude omnoho viac, len nám samozrejme všetko nemohli ukázať hneď na prvý krát
     – divoké párty, ktoré môžete zorganizovať doma a potom na vás susedia zavolajú políciu, lebo rušíte nočný kľud
     – prom (čiže maturitný ples) ktorý sa zrejme bude konať v škole a pôjdu tam Simovia na limuzíne a najlepšie so svojou priateľkou, čiže čo sa teenagerov týka viac sa zameriame aj na ich vzťahy s ostatnými a nie iba učenie sa a pomáhanie doma
     – bachelor party (rozlúčka so slobodou) na ktorú si váš Sim, ktorý sa bude čoskoro ženiť môže okrem kopy kamarátov pozvať aj dámsku spoločnosť typu – tancuje a vyzlieka sa (no minimálne tancovať bude, keďže to je hra pre deti)
     – na večierku sa po požití určitého druhu nápojov budú diať rôzne veci, za ktoré sa na druhý deň budú Simovia hanbiť (strkanie prstov do zástrčky, obťažovanie dámskej spoločnosti, nespolupracujúci žalúdok)
     – zdá sa, že Simovia budú konečne priberať a chudnúť a nezostanú stále taký akých si ich vytvoríme
     – v hre pribudla kamera, ktorú môžu používať priamo Simovia a tak si zrejme budú môcť všetko natáčať a potom z toho robiť fotografie (fotky sa zrejme budú dať zavesiť na stenu, pripevniť na chladničku…) a natočené videá si budú môcť prehrať
     – množstvo nového nábytku
     – na 100% pribudnú aj nové osobnostné črty, náladovky…

     Myslím, že na to, že sme zatiaľ videli iba prvé video v ktorom na 100% EA neukázala, lebo nechcela ukázať všetko.

     Mne sa ten dodatok veľmi páči, oslovili ma tie interakcie a to množstvo zábavy, ktorú si Simovia budú môcť užiť.

     VA:F [1.9.22_1171]
     Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
     • schischa píše:

      btw UNLEASHED znamená aj „odtrhnutí z reťaze/remeňa“… takže sa to hodí – zvieratá môžu voľne pobehovať, atď 😉

      VA:F [1.9.22_1171]
      Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
    • Simka píše:

     prepac ale to je hlupost,to s fakeom nema nic spolocne
     no a co ze sa to vola rovnako? co sa zvierat tyka,nic svetoborne vymysliet nemozu

     VA:F [1.9.22_1171]
     Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
    • Tomak píše:

     To určite nie je fake, v celej histórii hier The Sims som ešte nezažil jeden fake, ktorému by som uveril. A nemyslím si, že práve teraz to bude inak.

     The Sims 3 Unleashed môže byť pochopiteľne ešte pracovný názov, nie je k nemu vytvorené ešte ani oficiálne logo, no nemyslím si, že názov ešte budú meniť. Prečo by sa názvy nemohli opakovať? Pri napr. zvieracom dodatku k The Sims 5 by už tvorcom naozaj dochádzala fantázia.

     VN:F [1.9.22_1171]
     Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
     • Yashiro píše:

      Tak teraz tomu už aj začínam veriť. 🙂
      Ale nechápem jedno, prečo sa na YouTube objavilo už teraz video k 5. dodatku Unleashed?!

      VA:F [1.9.22_1171]
      Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
     • Tomak píše:

      No bude to pravdepodobne kvôli tomu, že to vychádza aj na konzolách a konzoly propagujú dlhšie ako dodatky.

      VN:F [1.9.22_1171]
      Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 5. Kimi píše:

  Bože ja aj mama sa nemôžeme dočkať moc moc sa teším zatial najviac zo všetkých mega a mini dodatkov!!!
  😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 6. scout89 píše:

  Prečo mám pocit že sims unleashed.. alebo sims zo zvieretami nieje datadisk, ale niečo ako sims medieval?.. v traileri na generations sa píše že je to datáč, ale v s sims 3 unleashed traileri nič také nieje.

  Ja myslím že sims Unleashed bude úplne nezávislá hra.. Takže sa tešíme celkom zbytočne.. navyše mi príde čudné že odhaľujú naraz 2 datadisky.. Generations bude datáč..

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Tomak píše:

   Nie, samostatná hra to nebude, pretože hra The Sims 3 Unleashed vyjde tiež na konzolách okrem svojej PC/MAC verzie (zrejme iba konzolové verzie budú fungovať ako samostatné hry). Preto tam ani už nepísali – Expansion Pack (Dodatok).

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
   • scout89 píše:

    je to možné… tiež som si neskôr uvedomil že sims 2 pets vychádzali na viacerých konzolách a vo viacerých prevedeniach.. nuž dúfam že to bude naozaj tak… bola by to fakt pecka..

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 7. vika píše:

  preco mi uz nejde pozriet to video o zvieratach???? da sa to este niekde pozriet? prosiiiiiiiiiiiiiim moc, dakujem

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 8. martin195 píše:

  fíha 2. video je stiahnuté z youtube 🙂 únik informácii či fake?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 9. brano píše:

  pomóóóc
  mne pise na zvieratach ze EA sa cosi robi s autorskymi pravami ci co :((( pls poradte

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 10. Skip píše:

  Keďže niektorým to druhé video nejde, tu je iný odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=GOTKNbfjD2Y a keby neskôr ani to, vyhľadajte si na youtube.com – the sims 3 unleashed trailer

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 11. PrincessLeia píše:

  Krásný začátek jarních prázdnin…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 12. kikuska77788 píše:

  DAKUJEM !!! The Sims 3 is Best!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 13. ninulka píše:

  TO bude úžasné!!! Tak veľmi sa teším!!!

  PS: sorry za krátky komentár 😀 , ale proste ostala som bez slov!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 14. Adell píše:

  wow, vyzerá to perfektne

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 15. yoh píše:

  njn asi to bude naozaj únik informácie s tými zvieratkami 😛 🙂 no čo už EA ma smolu 😛 😀 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 16. Martin píše:

  Možno je to blbosť ale myslím si že to vyjde ako jeden datadisk pretože nechápem význam toho že je na zvieratá spravený a vypustení trailer už 8 mesiacov pred jej údajným vydaním keď na generations vyšiel ledva 2 mesiace pred vydaním preto si myslím že sú obidva trailery na generations len jeden trailer ukazuje jednu časť datadisku a ten druhý tú druhú časť a tiež keby sú v generations čisto iba nové interakčné možnosti simov tak je to dosť úbohé ale ako som napísal možno je to absolútna blbosť je to čisto môj názor

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 17. Yashiro píše:

  Možno to spravili schválne, lebo si mysleli, že s Generations by sklamali mnohých fanúšikov, tak radšej oznámili, že zvieratá budú.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Krysa píše:

   Jo no to si taky myslim aby zavisláci na mazlíčcích nenadávali tak si je raději uklidnili 😀

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 18. Martin píše:

  to napadlo aj mňa ale Generations nebolo ešte oficiálne ohlásené je tu len ten trailer a trailery sa robia keď je hra už hotová a už len dolaďujú maličkosti s stoho traileru na zvieratá vidno že je tam nové mesto a pôsobí to dosť prepracovane a keďže majú plné ruky práce s Generations neviem si predstaviť že by bol hotový už 5 datadisk keď nieje ešte ani 4 rozšírenie a hlavne trailery na The Sims 3 vychádzajú pár týždňov pred vydaním hry len na Outdoor Living vyšiel trailer 1-2 dni pred vydaním a výrobcom takýchto hier ide hlavne o zisk a nie o to aby sa mali začo ospravedlňovať

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Yashiro píše:

   Tiež som nad týmto premýšľala a príde mi to vážne divné. Najskôr oficiálne oznámenie odkladajú a odkladajú a zrazu sa tu rovno objaví trailer?

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 19. marilyn píše:

  juj mohli by to spojit do jedneho (ja viem ze teraz vsetci zacnu ze by toho bolo moc vela, ale moj pocitac je iba clovek a tolko nainstalovanych dodatkov nezvladne)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 20. Lussy píše:

  super! tešim sa uplne najviac! auž sa neviem dočkať kedy ich budem mať (a hlavne ten prvy) doma! 🙂 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 21. Simka píše:

  Na jednej stránke som sa dočítala,že v generations majú byť i kočíky,ako som predpokladala. Dokonca tam vraj majú byť aj palice pre starčekov,takže tento datadisk spraví the sims 3 predsa len reálnejším. 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 22. mmimma píše:

  ahojte prsím vás viete niekto ako sa mi narodia v the sims 3 dvojíčky chlapec a dievča? mne sa stále rodia len dvaja chlapci alebo dve dievčatá:):) ďakujem :D:D:D

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 23. Makakovic píše:

  v 0:07 vo videu generations, si mozete vsimnut na fotke ako mama tlaci decko v kociku 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 24. hellwet píše:

  mal som sims 2 pets a bolo dobre ale toto bude lepsie normalne si potom kupim orig. sims 3 s datadiskom zvierata a vtedy bude samotna hra sims 3 urcite lacnejsiac ako teraz

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 25. LenusiQ píše:

  Vyzerá to uplne úžasne!!! Škoda že ako prvý nebude ten so zvieratkami.. 😀 strašne sa na tie datadisky teším 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 26. abinka píše:

  ahojte ja sa chcem spytat ci je hra sims 3 maznacikovia na pc ? ak ano mna slahne ked som videla video normalne som bola v siedmom nebi jaaaj uz sa tesim

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 27. Simka píše:

  Aj keď je to všetko so zvieratami úžasné,mám taký pocit,že tam predsa len budú chýbať papagáje a morčatá. Ale to,že tam budú aj voľne žijúce zvieratá ako jelene a mývali je skutočne šokujúce. 😀 A k tomu všetkému aj kone,to sa slovami nedá opísať. 🙂 Dúfam len,že EA neurobí takú chybu,že to nevydá ako dodatok k pôvodnému sims 3.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Lussy píše:

   vieš čo keď tam môžu byť hady (MUAHAHAHA tešííím 😀 ) , možno pribudnú ešte aj morčatá a papagáje 🙂

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
   • Simka píše:

    Tie tam podľa mňa už nebudú,keď nie sú v traileri ale nevadí,aj tak bude ten datadisk svetový 🙂

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
    • cloe96 píše:

     za to že niektoré zvieratá v traileri neboli môžu ešte v hre byť … veď mnoho iných vecí nezvykne v traileroch byť ale už iba v samotnej hre 🙂 takže podla mňa sa máme na čo tešiť 🙂

     VA:F [1.9.22_1171]
     Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 28. Kikica píše:

  Nadhera, uz sa neviem dockat, tesim sa jak hovado, som nadsena:)))))))))))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 29. sisa píše:

  som skusala prekladat znejakych americkych strankach a tom pisalo ze tom bbudu jasterice a nejake hlodavce tak potom uvidime

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 30. sisa píše:

  papagaje tam budu aj kraliky 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 31. sisa píše:

  z polskej polskej http://the-sims-3-natala.bloog.pl/kat,39889075,index.html?ticaid=6bf38 o kralikoch, skreckoch a papagajoch a potom z akej americkej to uz neviem ale kunem znova a potom to tu napisem.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 32. hellwet píše:

  no uz to video nejde prehrat mne to pise ze si ea narokuje prava nie co take 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 33. MonChiChi píše:

  A možno preto sa dlho neozývali ani nič podobné, pretože pracovali na týchto dvoch častiach. 🙂 Jediná nevýhoda je to, že na to si ešte dlho počkáme.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 34. Patko0770 píše:

  určite to bude skvelé, ale EA ešte stále oficálne neohlásilo ani jeden z tých dodatkov.
  zdroj: oficialna Sims 3 stanka, the sims wiki

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 35. sisa píše:

  omyl generations uz oznamili vyjde v maji

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 36. RaFe píše:

  Mazlicci sou nejlepsi :D. Dokonce v TS2 meli nejvetsi prodejnost ze vsech 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 37. Kimi píše:

  Nie ročne obdobia a mazlickovia mali rovnaku predajnost

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.