Odhalený 10. dodatok The Sims 3 Tropický raj!

Včera bol prekvapujúco ohlásený aj názov 10. dodatku The Sims 3 Tropický raj (oficiálne česky Tropický ráj), o ktorom ste sa už mohli niečo dozvedieť z našej Facebookovej fan-stránky (nakoľko sme mali včera výpadok). Ide o niečo úplne nové a dobrodružné, čo hráči v The Sims ešte doposiaľ nezažili:

 • Simovia budú vôbec po prvýkrát bývať v plne modifikovateľných hausbótoch (domových lodiach), riadiť kormidlo a plaviť sa tak za účelom objavovania okúzľujúcich ostrovov, vytvárania a správy vlastných rezortov a prieskumu podmorského života;
 • pribudne nová vlastnosť Simov – potápanie a šnorchlovanie s novou potápačskou výbavou;
 • sprístupnia sa nové spôsoby budovania – či už je to bohatý päťhviezdičkový rezort, bungalov na vode alebo hausbót, ktorý môže cestovať po moriach, hráči si budú vytvárať pre svojich Simov vlastnú predstavu o ostrovnom raji a vydávať sa na nezabudnuteľné cesty.

Dodatok vychádza v júni 2013 a doposiaľ k nemu máme k dispozícii len tieto informácie spolu s ukážkou loga a jedného obrázku zo včerajšieho živého vysielania:

The Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický raj

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

3 komentáre pre “Odhalený 10. dodatok The Sims 3 Tropický raj!”

 1. Simszuzka píše:

  veľmi zaujímavý a výnimočný dodatok, teším sa! milujem sa potápať a plávať.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Mickey Mouse píše:

  I ♥ THE SIMS 3 :3

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 3. Katarína píše:

  Milujem The Sims 3 neustále ho hrám a veľmi sa teším na dodatok Tropický ráj!!! Dúfam že s ním budem spokojná… 😉

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.