Posledné zbohom stránkam TheSims2.com

Dnes oficiálne stránky TheSims2.com natrvalo končia svoj „životný príbeh” a do niekoľkých hodín budú úplne vymazané! Znie to možno trochu kruto až nostalgicky smutne, no podľa Štúdia The Sims stránka už splnila svoj účel a navyše hra The Sims 2 už nie je niekoľko rokov vôbec ani vyvíjaná.

Posledná správa na stránke TheSims2.ea.com o jej ukončení

Koniec stránkam TheSims2.com

Spolu so zrušením stránky budú zrušené aj vždy komunitné a downloadové sekcie v nej, čo je možno trochu škoda. Hru si totiž hráči ešte stále môžu v obchodoch zakúpiť a nejaké bonusové oficiálne objekty či aj patche z prvej ruky by sa im rozhodne ešte stále zišli. Slovenskí a českí hráči však zúfať nemusia, pretože naša sekcia venovaná hrám The Sims 2 je tu pre nich stále na našej starej oranžovo-modrej stránke, kde k hrám 2. série ešte vždy nájdu veľa podrobných informácií, tipov, trikov, návodov, či mnoho downloadov a iné!

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

1 komentár :) pre “Posledné zbohom stránkam TheSims2.com”

  1. 1985Scrub píše:

    znie to kruto ako keby na sims 2 uz vsetci zabudli 🙁 Nuž,skvele spomienky na toto majstrovse dielo budu stale v nasich srdciach zachovane

    VA:F [1.9.22_1171]
    Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.