Predstavujeme kolekciu The Sims 4 Bowlingový večer

Dnes bola oficiálne potvrdená už 10. kolekcia s názvom The Sims 4 Bowlingový večer (v origináli Bowling Night), ktorá do hry prinesie po prvýkrát bowlingovú dráhu so všetkým, čo k tomu patrí. Viac sa dozviete v oficiálnom traileri, na nových obrázkoch nižšie, alebo z informácií z komunitného blogu.

Kolekcia vychádza už o týždeň – 29. 3. 2017. Avšak ešte predtým – 24. 3. 2017 o 21:30 hod. nášho času – sa k nej bude konať živé vysielanie.

The Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večerThe Sims 4 Bowlingový večer
The Sims 4 Bowlingový večer

S kolekciou The Sims 4 Bowlingový večer si vaši Simovia môžu užiť pohodový večer strávený s kamarátmi, nadviazať kontakt na žhavom rande alebo zdieľať zábavu s celou rodinou. A aj keď zbohatlíci si najskôr zaobstarajú dráhu alebo dve doma, obyčajní Simovia budú potrebovať verejnú herňu, kam si pôjdu zahrať. Podnik Zaprášená koule z Lázeňské Oázy je pripravený na umiestnenie do vášho sveta. Prípadne si môžete na bowlingovú herňu premeniť ľubovoľný bar, nočný klub alebo koktejlový bar.

Pri každej dráhe môže hrať až pätica Simov, pričom novú zručnosť bowling sa môžu naučiť deti aj dospelí. Táto zručnosť s piatimi úrovňami prináša zaujímavé odmeny: nové bowlingové gule, frajerské triky a ďalšie výhody. Začínajúci Simovia síce hádžu gule všade možne, ale s trochou praxe to kolkám naozaj parádne naložia… (celý článok)

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

6 komentárov pre “Predstavujeme kolekciu The Sims 4 Bowlingový večer”

 1. Maroš píše:

  Skôr The Sims 4 Choro Nudný Datadisk a Psychopatická politika EA … Za veci, kt kedysi boli samozrejmou súčasťou tak teraz pridajú zo 15 objektov do hry a hráči majú platiť 10 eur … ja normálne od úžasu onemejem … -.-

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +8 (z 8 hlasov)
 2. Juraj píše:

  Preto ja sims 4 nehrám. Je to príliš drahé a nudné. SIMS 3 bola lepšia.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +5 (z 5 hlasov)
 3. Atlaua píše:

  To snad nemyslia vazne. Ja chcem zvierata, pocasie, viac dovolenkovych destinacii, univerzitu a nie tieto o nicom mini a micro rozsirenia.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +5 (z 5 hlasov)
 4. Monca píše:

  Sims 3 je najlepsi! Nechapem, co vsetci saleju za Sims 4! Sims 4 je ako keby krok spat. Je to zmiesanina dvojky a trojky. To uz nevedia vymysliet nic lepsie?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +4 (z 6 hlasov)
 5. Adam píše:

  Ani ja nechápem. Nepáči sa mi, že za každú somarinu pýtajú peniaze. Ja viem, že to isté bolo aj v sims 2, aj v trojke ,ale dodatky boli lepšie. Predtým som doslova šalel za sims ale od roku 2014 keď vznikla sims 4 tak to išlo dolu vodou. Cez origin som si stiahol hru na 48 hodín a musím povedať, že to bol jeden veľký trapas. Sims 3 bola lepšia, stopercentne. Najlepšia bola Cestovná horúčka a nie ako teraz, jeden hlúpy dodatok, ktorý nestojí za nič. V dodatku Hurá do práce pýtajú za 3 nové kariery + podnikanie okolo 40 eur. No není to veľa?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +5 (z 5 hlasov)
 6. Timea píše:

  Zatváram oči pred tými nekresťanskými peniazmi minutými na toto.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 2 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.