Preklad: Holandské zážitky z hrania Medievalu

Nedávno sa v Londýne a Amsterdame konali veľké propagačné prezentácie pripravovanej hry The Sims Medieval a práve holandská stránka SimsNieuws.nl priniesla vo svojom vlastnom článku veľmi zaujímavé informácie a postrehy zo 7-hodinového hrania hry.

Teraz sa  už o nich môžete dočítať v tomto čerstvom rozsiahlom preklade od Emerald, ktorý je navyše doplnený aj o 12 nových obrázkov nafotených exkluzívne počas hrania. Možno trošku sklamania sa dostaví aj k vám, keď sa v závere dočítate, že budovací mód v hre nebude. Takisto hra nebude podporovať ani vlastný obsah (údajne oficiálne potvrdené). Avšak článok odhaľuje aj množstvo pozitív, ktoré podľa mňa prevažujú, či už ste alebo nie ste skutoční fanúšikovia hier The Sims. (o:

Na začiatku, keď zapnete hru po prvýkrát, budete mať možnosť uvidieť úžasné úvodné video. Hneď po ňom sa zobrazí hlavná obrazovka hry, kde nájdete základné ciele nazývané ambície, z ktorých si môžete vyberať. Najprv máte však prístupnú iba jednu začiatočnú úlohu, po jej splnení sa vám odomknú ďalšie. Môžete si vybrať rozdielne spôsoby hry, z ktorých vám potom každý odomkne iné ambície… Čítať ďalej »

The Sims Medieval (Zdroj: SimsNieuws.nl)The Sims Medieval (Zdroj: SimsNieuws.nl)The Sims Medieval (Zdroj: SimsNieuws.nl)

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

2 komentáre pre “Preklad: Holandské zážitky z hrania Medievalu”

 1. PrincessLeia píše:

  Krásné fotky…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Krysa píše:

  To že tam nebude ten budovací mód je škoda ale stejně se už těšim na ty questy 😀 .

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.