SimCity: Návrat do starých dobrých čias

Zaujímate sa aj o novinky novej pripravovanej hry, ktorá vo svojich počiatkoch kedysi motivovala Willa Wrighta aj k vytvoreniu hry The Sims? Sledujete dianie a informácie k SimCity? Ak budete mať záujem, môžeme sa na našich stránkach chvíľu venovať aj tejto hre, ktorá patrí v roku 2013 medzi tie najočakávanejšie.

Princíp hry SimCity je asi každému známy – vyberiete si oblasť krajiny pre vaše nové mesto, položíte prvé cesty a základné objekty pre podmienky na život, naplánujete pozemky na bývanie, prácu a zábavu Simov a už sa len staráte o ďalšie potreby neustále rozrastajúcej sa dediny na veľkomesto mrakodrapov, ktoré so sebou obnáša množstvo povinností. Zaujímavosťou tejto najnovšej verzie SimCity je najmä fakt, že sa hrateľnosť vracia späť k svojim starým dobrým základom, kedy mala hra svoj najväčší úspech. Ak k tomu ešte dopomôžu nové úžasné možnosti, do detailov prepracovaná grafika a vývoj opäť pod palcom štúdia Maxis, úspech po menšom fiasku SimCity Societies už hru tentokrát neminie. Pred 2 dňami vyšiel k SimCity aj nový skvelý trailer, ktorý si môžete pozrieť vyššie. Hra vychádza u nás 7. marca 2013 kompletne v češtine! Pripojiť sa k nej môžete aj na česko slovenskej fanstránke na Facebooku – SimCity CZ/SK.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

3 komentáre pre “SimCity: Návrat do starých dobrých čias”

 1. Emerald píše:

  Už to logo Maxisu na začiatku je zárukou kvality 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • KB* píše:

   Tak tak. 😉 Som rada, že sa dali opäť dokopy. 😉 Akurát včera som hrala SimCity 4 a veľmi sa na túto hru teším. 😉 Určite sa jej venujte!

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. margaretkatka píše:

  Mňa by potešilo, ak by ste sa Simcity venovali, som mimoriadne zvedavá na hru až vyjde 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.