The Sims 4 Rodičovstvo: Nový trailer a blog o životných hodnotách

Zistíte viac o novinkách k pripravovanému hernému balíčku The Sims 4 Rodičovstvo. Nasledujúce oficiálne video a komunitný blog vás detailne prevedie životnými hodnotami, ktoré budú výrazne ovplyvňovať životy vašich Simov z generácie na generáciu.

Existuje päť životných hodnôt, pričom každá z nich môže mať pozitívny aj negatívny dopad. Päť životných hodnôt sú vychovanie, zodpovednosť, riešenie konfliktov, empatia a ovládanie emócií. Akonáhle sa z nemluvniat stanú batoľatá, na paneli simologie sa im objavia životné hodnoty. Keď sa z tínedžerov stanú mladí dospelí, ich životné hodnoty zmiznú. Namiesto nich dostanú na základe výsledných životných hodnôt trvalé vlastnosti… (celý článok)

Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

2 komentáre pre “The Sims 4 Rodičovstvo: Nový trailer a blog o životných hodnotách”

 1. Maroš píše:

  WOW … To je totálne super :O :O Strašne sa mi to zapáčilo … toto bude radosť hrať :))) Len nechápem prečo ked mama beznádejnej dcére poradila, že vždy sú okolo Teba ľudia, kt Ťa budú mať radi nech sa deje čokoľvek … Tak síce jej to pridalo empatiu, ale prečo jej to zhoršilo ovládanie emócií? Ved to bola čisto krásna pozitívna odpoved, podľa mňa jej to malo obe veci zvýšiť … Hmmm zaujímavé <3 Looking forward to it 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 6 hlasov)
 2. Kimi píše:

  Vyzerá to fantasticky, ale bohužiaľ to vždy tak v traileroch vyzerá, ale keď si to kúpite, tak je to úplne inak. 🙁

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 4 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.