MINIDATADISKY

::  späť ::

Minidatadisk - The Sims 2 Pre teenagerov


      370 Sk (299 Kč)

Obdaruj teenagerov všetkým, čo potrebujú na vyjadrenie svojho jedinečného štýlu s The Sims 2 Pre teenagerov! Vaši Simovia teraz môžu predviesť svoj štýl s celkom novým, jedinečným nábytkom, dekoráciami a módou s troma osobitými témami - gotik, povaľač a prominent. Zaobstaraj Simom nové stereo, TV a iné príslušenstvá, ktoré im udržia rande a styky s ich priateľmi. Uisti sa, či sa tvoji Simovia pýšia vždy najnovšou teenagerskou módou vrátane teplákovej súpravy, značkových džínsov či joga "autfitu". Nechajte mladých Simov vyjadriť samých seba spôsobom, akým len oni vedia!
:: Screeny     :: Náhľady objektov     :: Video


Hlavné znaky minidatadisku The Sims 2 Pre teenagerov:

  • Úžasný život prominenta - Uistite sa, že si váš spoločenský motýlik dopraje spánok krásky s luxusnou posteľou a udržuje si svoju módnu prestíž s prvotriednym stolíkom na parádenie sa. Delikátne vyrezávaný šatník so značkovými džínsami a inými štýlovými doplnkami je perfektný pre tvojho teenagerského prominenta. Mladé dievča môže leňošiť v šik pyžame s rozkošným vrchom, nohavicami a chlpatými papučami.
  • Dosiahni športový životný štýl extrému - Vyzdobte izbu svojho Sima nástennou sochou skateboardu či surfovacej dosky, ktorá odzrkadlí ich ostrý ešte bezstarostný životný štýl. Oblečte ich do khaki šortiek a iného podobného oblečenia, ktoré je vhodné na povaľovanie sa.
  • Temný svet gotiky - Pretvorte gotické izby Simov na odraz ich temnej duše s tmavým nábytkom ako čierno-červená skriňa a plyšové, zamatové stoličky. Vyplnite ich šatník s temným a rebelantským úborom vrátane praciek, opaskov, remeňov a veľkých topánok pre neho a kože, tetovačiek a sieťok pre ňu.

>>