MINIDATADISKY

::  späť ::

Minidatadisk - The Sims 2 Poďme sláviť!


      370 Sk (299 Kč)

Vaši Simovia teraz môžu s touto zábavnou kolekciou nábytku, módneho večierkového oblečenia a dekoračných predmetov štýlovo sláviť. Oblečte si svojich Simov do úžasných svadobných šiat na honosnú oslavu na dvore, vyzdobte ich dom a záhradu a usporiadajte špičkovú fiestu, alebo pozvite susedov na elegantný večierok. S úplne novými predmetmi vrátane báječných tort, farebných lampiónov, balónov, žiarivých čeleniek a ďalšími usporiadajte vynikajúce oslavy. So svojou Sim-rodinou sa staňte hostiteľom společenských akcií!
:: Screeny
:: Videá


Hlavné znaky minidatadisku The Sims 2 Poďme sláviť!:

  • Dokonalé svadby - Oblečte Simov do svadobného oblečenia, ženícha do zdvorilého smokingu a nevestu do elegantných svadobných šiat. Dvor vyzdobte novým svadobným oblukom, kvetami a balónmi.
  • Poriadna oslava narodenín - Usporiadajte vzrušujúcu narodeninovú párty doplnenú o veselé balóny a transparenty, bufetový stôl plný lákavých maškŕt a ďalšie.
  • Záhradné fiesty a ich párty - Ozdobte stoly farebnými a splývajúcimi obrusmi, mihotajúcimi sa čajovými sviečkami a ďalšími vecami pre "šik" večierok. Použite novú vozovú lampu, slnečníky, alebo barbecue stôl.