Videá

Trailery

Egypt | Pozrieť »
Simovia sa v Egypte vydajú na púšť zvanú Al Simhara obklopujúcu pyramídami, aby preskúmali starobylé hrobky faraónov, ktoré ukrývajú veľké bohatstvá, ale i múmie.
Čína | Pozrieť »
Čínska provincia Shang Simla vo vás opäť prebudí pocity adventúry a vzrušenia. Je očividne takisto plná tajomstiev a lákavých dobrodružstiev.
Francúzsko | Pozrieť »
Tretia najsladšia destinácia Champs Les Sims k Francúzsku bude viditeľne skrývať takisto kopec tajných podzemných chodieb a zaujímavé možnosti a interakcie.

Reklamy

Celkom zábavne ladená reklama k prvému datadisku. Ešte pred trailerom ste mohli po prvýkrát uvidieť v tomto videu na malú chvíľu francúzske prostredie. Posledná vtipná scéna stojí za pozretie.
Pozrieť »
Prvý datadisk k The Sims 3 je udalosť, ktorá si zaslúži rozhodne viac televíznych reklám. V tejto si môžete vychutnať podobne vtipne ladený príbeh, kde „oddaný“ otec rodiny „zbalí“ v zahraničí tucty cudziniek, na čo neskôr doplatí.
Pozrieť »

Gameplay

Portál IGN.com poskytol vôbec prvé „gameplay“ video resp. video z hrania s viditeľným herným panelom. Môžete si v ňom všimnúť, aké rôzne úlohy a pasce na vás budú počas hľadania pokladov číhať a takisto pri niektorých aj odhalíte ich riešenie.
Pozrieť »

Soundtracky

Že Nelly Furtado naspievala svoj veľký hit Manos Al Aire v simčine pre datadisk Cestovná horúčka, nie je nič nové. Avšak novinkou pre vás bude vypočutie tejto skladby v reči Simov. V klipe je hlavnou postavou samotná Simka Nelly.
Pozrieť »
Video je natočené zo zákulisia tvorby nahrávok do simčiny (navyše s úplnými českými titulkami), v ktorom svoje zážitky z nahrávania hitu Manos Al Aire vyrozprávala samotná Nelly Furtado a mnoho ďalších umelcov.
Pozrieť »
2 111x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.