Videá

Trailery

Náplň 4. dodatku s názvom The Sims 3 Hry osudu pozostáva hlavne z nových interakčných vymožeností pre každú životnú etapu Simov v hesle: „Žite život naplno″. Každá generácia so sebou teraz prinesie nové herné možnosti a činnosti. Veď presvedčte sa sami v prvom (oficiálne) nezverejnenom traileri.
Pozrieť »
Tento trailer je naozaj vydarený a prekvapujúco aj jeden z najdlhších z doposiaľ všetkých vydaných trailerov k The Sims, ak nie vôbec najdlhší. Postupne v ňom jedna dvojica Simov vystrieda všetky životné etapy so všetkým, čo k tomu po novom bude patriť.
Pozrieť »
V tomto videu ide o akúsi spoveď tvorcov dodatku The Sims 3 Hry Osudu formou kratšej „prechádzky”, keďže ho komentujú jeho samotní producenti (s českými titulkami). Tvrdia, že si hráči sami vypýtali dodatok do hry, ktorý by im umožnil lepšiu príbehovosť.
Pozrieť »
A na záver v deň vydania dodatku vyšiel k nemu ešte tzv. Launch Trailer. Podobnou formou boli k dodatku vytvárané aj televízne reklamy. Nejde o nič závratné, väčšina typických scénok v ňom sa už opakuje z prechádzajúcich trailerov.
Pozrieť »

Gameplay

Herný portál IGN tento dodatok testoval a následne aj publikoval niekoľko jeho video-ukážok z hrania. Nasledujúce video vás v stručnom prehľade prevedie základnými vlastnosťami hry, po prvýkrát si v ňom môžete všimnúť aj rozhranie režimu videokamery z pohľadu Sima. Video je v angličtine.
Pozrieť »
V tomto hernom videu vás asistent producenta Ryana Vaughana osobne svojím komentárom prevedie hlavnými zákutiami hry s veľmi peknými kľúčovými zostrihmi priamo z hrania. Video si môžete vychutnať s českými titulkami.
Pozrieť »

Ostatné

Vývojári pre nás pripravili aj jedno zábavné video vzťahujúce sa na veľkolepú kráľovskú svadbu princa Willa a Kate, ktorá sa uskutočnila 29. apríla 2011. Vo videu samozrejme uvidíte aj nejaké scény z dodatku Hry osudu, ale takisto aj z iných už vydaných, tiež minidodatkov a obchodu Store (viac info z novinky).
Pozrieť »
Vývojové štúdio The Sims sa ešte rozhodlo parodicky reagovať na film Hangover 2 (Vo štvorici po opici 2) a vymyslelo mu ďalšie tretie pokračovanie s názvom Sleepover. Väčšina scén v ňom je vytvorených pomocou dodatku The Sims 3 Hry osudu.
Pozrieť »
3 260x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.