Prvé informácie

České logo datadisku The Sims 3 Povolanie snovV poradí druhé rozšírenie „tretích Simov“ s úplným názvom The Sims™ 3 Povolanie snov umožní hráčom zmeniť životnú i pracovnú dráhu vašich Simov niekoľkými zaujímavými a vzrušujúcimi smermi, čo ovplyvní nielen celkový priebeh hry, ale takisto dianie v ich štvrti. Teraz sa vôbec po prvýkrát pozriete do práce Simov a rozhodnete o ich činnostiach! Ich povolanie budete môcť totiž priamo ovplyvňovať. Keď budú pracovať efektívne, rýchlo a kreatívne, čaká ich strmý postup. Alebo z nich môžete vytvoriť lenivých a flegmatických pracovníkov, ktorí sa budú v práci radi ulievať. Budúcnosť je jednoducho vo vašich rukách a každý krok, ktorý so Simom urobíte, ovplyvní nielen jeho život, ale takisto osud celého mestečka.

„Veľká rozmanitosť pracovných príležitostí, z ktorých si môžete vyberať, nemá kompromis. Navyše tu je doposiaľ nepoznaná možnosť sledovať Simov v práci a ovplyvňovať ich rozhodnutie,“ uviedol Scott Evans, generálny manažér štúdia The Sims spoločnosti EA. „The Sims 3 Povolanie snov prináša v tomto smere zmenu. Počínanie hráčov v zamestnaní teraz priamo ovplyvňuje životy ich postavičiek, susedov i spoločnosti a stáva sa tak dôležitým prvkom spôsobu hrania celej hry. “

The Sims 3 Povolanie snovThe Sims 3 Povolanie snovThe Sims 3 Povolanie snov

  • Chcete sa stať mestským architektom a pretvoriť mesto na svoj obraz? Dostanete šancu zmeniť podobu a atmosféru mesta, vdýchnete štvrtiam nový štýl pomocou módu Stavba a Nákup.
  • Alebo máte sklony k záchrane ľudských životov? Potom sa rozhodnite pre hasičov, či doktora. I tu však môžete ovplyvňovať chovanie svojho Sima. Pokiaľ je Sim zlomyseľný, určite si nenechá ujsť príležitosť skúsiť si pár experimentov na svojich pacientoch.
  • Ak sa stanete hrdinským hasičom, budete bojovať s ohnivým živlom, alebo môžete so sekerou v ruke rozmlátiť všetko, čo vám v dome obetí príde pod ruku.
  • A čo tak skúsiť riešiť prípady ako súkromné očko, ktoré získava informácie od svojich zdrojov jemnými presvedčovacími metódami, alebo ich z nich dostáva akosi drsnejšími metódami v tieni temnej uličky?

The Sims 3 Povolanie snovThe Sims 3 Povolanie snovThe Sims 3 Povolanie snov

Ale čakajú na vás i ďalšie skvelé povolania. V The Sims 3 Povolanie snov sa Simovia môžu stať krotiteľmi pomstychtivých duchov, budú vyhľadávať geniálne a potencionálne ničivé technické zariadenia, tvoriť veľkolepé sochárske diela. Z ďalších povolaní tu sú napríklad stylista či tetovač, pod ktorého rukami sa zo susedov stávajú ľudia ohromujúci moderným štýlom alebo chodiace živé katastrofy.

Dodatok The Sims 3 Povolanie snov vychádza v júni 2010 opäť vo verziách PC/MAC. Vydavateľstvo EA Mobile™ navyše dodá tento titul na trh koncom roku 2010 takisto aj vo verziách pre súčasnú generáciu mobilných telefónov, iPhone a iPod. Tie budú disponovať hernými funkciami prispôsobenými špecifickým vlastnostiam týchto platforiem a pre hranie nebude požadovaná základná hra. Podrobnosti budú zverejnené v nasledujúcich mesiacoch.

1 746x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.