Videá

Trailer

Ak si Simov v práci neviete predstaviť, dopomôže vám k tomu prvý trailer (a naozaj pútavý – opäť potlesk pre tvorcov zavádzacích trailerov), ktorý vás prevedie priamo do centra diania odvážnych hasičov, divokej módnej expertky, neslávneho vynálezcu, vzdorného detektíva a nehanblivého sochára.
Pozrieť »

Gameplay

V tomto kvalitnom gameplay videu z hrania k datadisku The Sims 3 Povolanie snov nahliadnete na 3 nové povolania – detektív, architekt a hasič. Ako si okrem iného môžete všimnúť, špecifické úlohy k jednotlivým povolaniam sú vzdialenom náhľade na susedstvo výrazne vyznačené a je ich hneď niekoľko.
Pozrieť »

Soundtrack

K soundtracku Povolania snov vzniklo toto hudobné video so skladbou Need You Now od kapely Lady Antebellum, ktoré okrem spomínaného datadisku využíva prvky z Cestovnej horúčky a on-linového obchodu Store k The Sims 3. Samozrejme, pesnička v klipe je prespievaná už v jazyku Simov.
Pozrieť »
2 359x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.