Vlastnosti limitovanej edície dodatku The Sims 3 Ročné obdobia

CD obal k The Sims 3 Ročné obdobia / Roční období (Limitovaná edícia)Ak si dodatok The Sims 3 Ročné obdobia predobjednáte v limitovanej edícii, oproti obyčajnej verzii dodatku vás tak v hre navyše čakajú tieto vlastnosti:

  • Štýlovo relaxujte v ľadovom salóniku: Predobjednajte si limitovanú edíciu The Sims 3 Ročné obdobia a získajte exkluzívny komunitný pozemok Ľadový salón. Tento štýlový a elegantný spoločenský klub môžete umiestniť do ľubovoľného sveta The Sims 3 a tiež je k dispozícii vo všetkých ročných obdobiach. Je to skvelé miesto, kde môžu vaši Simovia odpočívať za horúceho letného dňa, alebo kam sa môžu schovať pred ľadovými zimnými vetrami. Tento podnik obsahuje nové ľadové objekty, ktoré môžete umiestniť na ľubovoľný pozemok a tak trochu štýlovo schladiť svojich Simov.
  • Vytvorte svojim Simom doma odpočinkovú zónu: Nechajte sa svojich Simov štýlovo baviť s elegantným ľadovým barom, barovou stoličkou a krčmovým stolom.
  • Zmeňte svojim Simom život na niečo úžasnejšie:IPredmet úpravy, ako sú ľadové stoličky, stôl, konferenčný stolík, pohovka a dvojsedačka, pridajú do ľubovoľnej miestnosti v domove vašich Simov špecifický štýl.
  • Dodajte šmrnc architektúre: Ľadový salónik obsahuje aj architektonické prvky, ktoré doprajú budovám vašich Simov štýlový nádych. Postavte si doma ľadový stĺp, dvojitý oblúk, luster alebo nástenný svietnik, ktorý vám dodá trochu ľadového svetla.

The Sims 3 Ročné obdobia / Roční období (Limitovaná edícia)

2 000x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.