Videá

Trailery

Simovia sa vracajú späť do univerzít aj vo svojej 3. sérii. Univerzitné prostredie doposiaľ ešte nikdy nebolo tak prepracované ako teraz. Zaujme vás určite možnosť chodenia s vaším Simom priamo na hodiny a prednášky, ktorých priebeh teraz môžete ovplyvňovať.
Pozrieť »
Spolu s vydaním dodatku vývojári vypustili do sveta ešte jedno video. Hra vyzerá naozaj vynikajúco, prepracováva množstvo cenných detailov – návrat k spolupráci so štúdiom Maxis hru naozaj osviežil.
Pozrieť »

Gameplay

A možno len práve teraz po zhliadnutí gameplay-videa budete mať nesmiernu chuť si tento datadisk zahrať. Hra očividne ponúka viac, než ste si predtým mohli myslieť – okrem iných skvelých herných vlastností si môžete všimnúť (2:27) aj nový tanec inšpirovaný hitom Gangnam style.
Pozrieť »
1 830x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.