Kompletná sada on-line funkcií The Sims 3

The Sims 3 - SpúšťačOkrem hlavného mesta v hre bude po jej oficiálnom vydaní na produktovej stránke The Sims 3 k dispozícii aj druhej mesto Riverview. TheSims3.com tiež hráčom umožňuje tvoriť a zdieľať ich vlastnoručne natočené filmy, spravovať osobní onlinový obsah a nakupovať dodatočný obsah do hry. Celosvetová premiéra hry vo verziách pre PC, Mac, iPhone ™, iPod ® touch a ďalšie mobilné zariadenia je stanovená na 5. júna 2009.

„S takou živou a aktívnou komunitou na chrbte, akú má The Sims, sme chceli ďalej doplniť už aj tak ozrutne bohatú škálu offlinových prvkov tým, že hráčom ponúkneme ďalšie funkcie, obsah a nástroje online priamo prostredníctvom hry,“ uviedol Ben Bell, výkonný producent The Sims 3. „Jedným z príkladov mnohých nových online nástrojov, ktoré sme do hry vložili, je ten s názvom Vytvor film. S jeho pomocou si hráči môžu jednoducho nastaviť požadovaný záber kamery, spísať záznam priebehu hry, pritom si vyskúšať prácu režiséra a producenta a výsledný film potom umiestniť online k zhliadnutiu celému svetu.“

Medzi hlavné online prvky patria:

The Sims 3 Store: Pri zakúpení hry získate zároveň aj SimBody (SimPoints) v hodnote 12 eur, ktoré obdržíte po úvodnej registrácii hry online na TheSims3.com. SimBody možno použiť na nákup stiahnutia exkluzívnych predmetov do hry v The Sims 3 Store. Pre ďalšie nákupy je možné zakúpiť si balíčky v hodnote 500, 1000 a 2000 SimBodov za americké doláre, eurá, britské libry a ďalšie hlavné svetové meny, pričom platby budú realizovateľné mnohými rôznymi metódami, medzinárodnými aj národnými kreditnými kartami a systémom PayPal. Či už pôjde o nový neodolateľný oblek alebo nábytok podľa aktuálneho trendu, hráči majú nekonečné možnosti ďalšieho prispôsobenia a formovania svojho simovského sveta pomocou doplnkových predmetov.

Spúšťač hry: Spúšťač hry (The Game Launcher) je pre hráčov hlavným vstupným miestom do komunity na TheSims3.com. Táto uzlová stránka spojí hráčov ako s The Sims 3 Store a Sims Výmenou (Exchange) a prinesie im novinky a informácie o aktualizáciách hry. Môžu tu tiež sledovať históriu svojich stiahnutých a nahratých súborov, inštalácií, aktualizácií a prezerať mediálne portfólio s videozáznamami a obrázkami z priebehu hrania hry. Spúšťač hry bude taktiež upozorňovať na nový obsah v ponuke Store a na zaujímavé kreácie od členov komunity.

Komunitný server TheSims3.Com: S vydaním hry 5. júna budú marketingové stránky na TheSims3.com nahradené plne funkčnými spoločenskými a produktovými stránkami hry. Server bude slúžiť k tomu, aby sa hráči mohli vzájomne kontaktovať, získavať inšpiráciu pre vlastné tvorivé nápady a zdieľať relevantné informácie o sebe s ďalšími používateľmi. Bude fungovať aj ako hlavný server pre zdieľanie obsahu užívateľov s ostatnými členmi komunity a jeho umiestňovanie v rôznych sociálnych sieťach a blogoch.

Hlavné funkcie servera:

  • Výmena (Exchange): Výmena The Sims 3 s dedičstvom úspechu v podobe 100 miliónov stiahnutých predmetov pre The Sims 2, propaguje nové a najpopulárnejšie predmety, obsahuje výkonný vyhľadávací nástroj a zobrazovacie funkcie a umožňuje hráčom vidieť to, čo odporúčajú ostatní.
  • Vytvor film a Vytvor príbeh: Nové jednoducho ovládateľné nástroje podporujú kreativitu a umožňujú hráčom tvoriť filmy a príbehy, o ktoré sa potom môžu podeliť s priateľmi. Filmy z nástroja Vytvor film tiež môžu umiestňovať na externé stránky alebo e-mailovým odkazom odporučiť svoju stránku s filmami na TheSims3.com.
  • Moja stránka a Moje štúdio: Produktová stránka The Sims 3 umožní hráčom spravovať ich profilové stránky v sekcii Moja stránka a ponúkne im novú sekcii Moje štúdio pre správu ich výtvorov – filmov, príbehov a predmetov na Výmenu. Moja stránka je tiež priestorom pre blogovanie, kde používatelia môžu vkladať príspevky, upravovať si vlastného avatáry, sledovať obľúbené stránky atď. Môžu sa tiež zoznamovať s ďalšími hráčmi The Sims 3 a zdieľať ich obsah naprieč radom sociálnych sietí.

* Nutné PRIPOJENIE K INTERNETU. Podrobnosti na obale výrobku alebo v podmienkach digitálnej distribúcie.

Zdroj: ElectronicArts.cz

3 104x otvorené

2 komentáre pre “Kompletná sada on-line funkcií The Sims 3”

  1. gabss píše:

    ja chcem si stiahnuť The Sims 3 ale neviem kde môžete miporadit…pls

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.