Doplňujúce informácie ku konzolám

Za zatvorenými dverami ľudia priznávajú, ako sa zahrávajú so životom… Niektoré skutočnosti vás môžu šokovať.

To, ako ľudia tvoria svojich Simov, o nich môže totiž niečo napovedať. Domina ako fanynka tvrdého cvičenia? Nikoho nesúdime. The Sims 3 pre konzoly a prenosné zariadenia sa predstavuje v debutovej upútavke, v ktorej ľudia priznávajú, ako si zahrávajú so životom. Odhaľovanie na verejnosti, fackovanie cudzích ľudí, krádeže a podvádzanie – myslíte, že toto všetko už máte za sebou? Počúvajte, čomu sa iní ľudia priznajú za zatvorenými dverami. Nech už si urobíte Sima podľa svojho vzhľadu, uskutočnite si svoju skrytú túžbu, alebo sa rozhodnete urobiť z malej drámy poriadnu aféru, The Sims 3 vám umožní napísať si vlastný jedinečný príbeh. Čo prevediete s vašimi Simami, je len a len na vás. Tento rok (2010) na jeseň si s nimi navyše budete môcť začať hrať na konzolách – konkrétne na Xbox 360, Playstation 3, Wii a Nintendo DS. Dajte si iba pozor, aby ste si nenechali otvorené dvere.

Xbox 360 & PlayStation 3
  • Stavajte, navrhujte a zdieľajte svoje výtvory s celým svetom – Pripojte sa na internet, zdieľajte vlastné kreácie a sťahujte herný obsah od iných hráčov z celého sveta bez vypnutia hry cez plynulý integrovateľný výmenný systém.
  • Prijímajte výzvy a získavajte ocenenia – Čeľte výzvam krátkodobého a dlhodobého obdobia, a zbierajte ocenenia a trofeje! Ak nejaké dosiahnete, môžete tieto úspechy zdieľať so svojimi priateľmi on-line pripojením na Facebook.
  • Stavajte a prispôsobujte – Postavte Simom neprekonateľný domov, skrášlite svoje mesto s vylepšeniami budovacieho módu a mnoho ďalšieho!
Wii
  • Choďte strmhlav proti priateľom – V novej minihre Životných momentov (Life Moments) hráte až s troma ďalšími hráčmi cez stávky o najdôležitejšie životné okamihy, čím získate body a ocenenia.
  • Exkluzívny herný obsah a mesto – Tešte sa na úplne novú plážovú lokalitu s novými obyvateľmi, povahovými rysmi, kariérami, počasím, Silami karmy, životnými prianiami a po úplne prvýkrát aj ovládaním Simov za stanovený čas!
Nintendo DS
  • Žite dlho a simulujte – Vytvorte hocijakého Sima, akého si len viete predstaviť, a ovládajte mu život po prvýkrát na DS! Riaďte niekoľko Simov naraz v rámci jednej domácnosti a radujte sa zo špeciálnych životných momentov pri interakcii so svetom.
  • Robustný nástroj Vytvoriť Sima – Použite stylus na vykresanie tvárových čŕt Simov, vyberte štýly účesov, oblečenia a nadiktujte im osobnosť.
  • Prispôsobte svojim Simom svet – Úplne po prvýkrát na DS svojim Simom postavíte domov s jednoduchými nástrojmi na kreslenie stien a podláh, a doplníte ho dekoračnými objektmi, textúrami a ďalšími položkami.
1 005x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.