Prvé informácie

Hra The Sims 3 odhalená prvýkrát na titule magazínu!Nová generácia Simov je konečne potvrdená! Po takmer piatich rokoch od vydania hry The Sims 2 sa fanúšikovia môžu tešiť už aj na celkom nové pokračovanie s názvom The Sims 3. Donedávna boli ešte stránky TheSims3.com presmerované na predchodkyňu tejto hry, no už dlhšiu dobu nechávajú fanúšikov čakať do dátumu 19. marca, kedy sa spustia prvé informácie. No vďaka magazínu Games For Windows, ktorý v aprílovom čísle s 12-timi stranami bude obsahovať exkluzívne informácie k The Sims 3, sa niečo môžeme dozvedieť už dnes! Dokonca na obrázku titulky tohto čísla úplne po prvýkrát môžete vidieť Simov v novej grafike spolu s okolím susedstva (logo je pravdepodobne ešte vo vývoji)! A čo sa v skratke dozvedáme od tohto magazínu?

  • Otvorené a nepretržite meniace sa susedstvoJedno mesto, jeden svet, jeden život – Mesto a park, ktorý vidíte na obrázku titulky magazínu je na jednom mieste ako domov Simov. Čo robíte mimo vášho domova je teraz na rovnakej spôsobilej úrovni ako to, čo robíte doma. (Všetko je kompletné oproti hre The Sims 2, ktorá ponúkala vonkajšie aktivity cez datadisky mimo domova.) Bol to hlavný zámer producentov pre The Sims 3. Teraz sa môžete prechádzať mestom, navštevovať susedov, vyraziť si do centra autom a preskúmať okolie bez toho, aby ste museli čakať pri načítavacej obrazovke! Cez okno môžete vidieť, čo vaši susedia robia a tak trochu ich aj špehovať alebo ísť za nimi a prihovoriť sa im.
  • Nový ukazovateľ nálad pre Simov – Individuálny merač potrieb na záchod či spánok je nahradený novým systémom vybočujúcim od ich rutinného plnenia. Simovia sa teraz viac môžu zameriavať na vzťahy a aktivity ako na neustále chodenie na WC.
  • Realistický Create-a-Sim (miestnosť na tvorbu Simov) a povahové črty – Oveľa väčšia sloboda vytvárania Simov so skutočnými podobizňami reálnych ľudí (na výber máte hneď niekoľko typov postáv – chudý, priemerný, svalnatý, tučný…). Prispôsobovať budete môcť aj vlasy. V hre budete takisto vyberať z nových povahových čŕt (tzv. Traits), ktoré riadia Simov v ich cítení a správaní sa, môžete vyberať pre každého Sima hneď niekoľko a vytvárať tak odlišné charaktery (napr. hanblivosť, drzosť, statočnosť, detskosť, vysoké ego, skromnosť či obľúbenosť TV a mnoho ďalších; ak sa stretnú dvaja Simovia, kde jeden TV miluje a druhý nenávidí, začnú si navzájom obrazovku vypínať a hádať sa). The Sims 3 umožňuje vytvoriť až vyše 700 miliónov rôznych charakterov, teraz je každý Sim jedinečný a originálny!
  • Simovia naučení dobrým mravom – Na návšteve nebudú viac zapínať TV, brať si bez dovolenia jedlo alebo si bez vyzvania sadať na pohovku, avšak pokiaľ ich k tomu nedonútite, na čo hostiteľ pochopiteľne bude musieť zareagovať. Sim si také previnenie ale zapamätá a možno sa sám od seba časom aj ospravedlní.
  • Prispôsobenie objektov podľa vašeho vkusu do detailov – Nábytok, steny, podlaha, móda, vlasy a mnoho viac! Budete môcť meniť vzory, farby, všetko upravovať a koordinovať a to v nových editorských funkciách a vizuálne zmenenej podobe!

Niečo z nových znakov môžete vidieť aj na nedávno zverejnenom videu z datadisku Voľný čas, kde si Sim zapína hru The Sims 3.

Myslíte si, že datadisk The Sims 2 Voľný čas bol už po tomto oznámení nového 3. pokračovania Simov posledný? Tak sa mýlite! Tvorca sprievodcov pre hru The Sims 2 a jej datadisky totiž nedávno vypovedal:
…môžem vám povedať (pokiaľ sa nič zásadné nezmení), že to nebol posledný datadisk.“

2 780x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.