The Sims 3 je v gold verzii

CD obal hry The Sims 3Je čas začať pripravovať oslavu a nachystať sa na vydanie The Sims 3
5. júna 2009!

Štúdio Sims firmy Electronic Arts má to potešenie oznámiť, že TheSims 3, netrpezlivo očakávaná nová vlajková loď a komerčne najúspešnejšia PC séria všetkých čias The Sims, dospela do gold fázy vývoja vo verziách pre PC i Mac. Hra je pripravená ísť do výroby a jej distribúcia v Čechách a na Slovensku odštartuje 5. júna 2009.

V The Sims 3 máte viac možností ako kedykoľvek predtým v tvorení a hraní si s vlastnými originálnymi postavami Simov. Môžete upravovať ich vzhľad a vyberať pre nich až päť rôznych povahových vlastností, z ktorých sa sformuje celkový charakter. Nový herný systém zameraný na plnenie cieľov, umožňuje hráčovi zvoliť krátkodobé a dlhodobé úlohy, ktoré chce so svojimi Simami plniť. Môžete rozhodnúť, či budú šťastní, alebo nie! Máte tiež možnosť natáčať a strihať vlastné filmy zo záznamov momentov z priebehu hry alebo z knižnice vybraných klipov. Nakoniec je tu aj možnosť stať sa členom on-line komunity The Sims 3, kde je možné vystaviť vlastné kreácie, získať bezplatný bonusový obsah, dozvedieť sa žhavé novinky a ďalšie!

The Sims 3 Zberateľská edíciaThe Sims 3 bude možné zakúpiť od 5. júna v bežnej predajnej sieti aj prostredníctvom kanálov digitálnej on-line distribúcie za 49.99 € na Slovensku.

Zberateľská edícia The Sims 3 s koncovou predajnou cenou 59.99 € na Slovensku, bude obsahovať plnú hru a navyše 2GB USB disk The Sims v tvare diamantu, sprievodcu tipov a trikov a bonusový európsky športový automobil, ktorý nebude k dispozícii nikde inde. Dostupná bude exkluzívne len v sieti predajní Tesco.

Titul The Sims 3 vyvinulo štúdio The Sims a obdržal rating T(Teen).

Zdroj: ElectronicArts.cz

2 327x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.