Dátum vydania a zberateľská edícia

Electronic Arts 20. augusta 2008 na konferencii hier v Leipzigu oznámili, že The Sims 3, toľko očakávaná vlajková loď novej generácie PC hier značky The Sims, sa po celom svete začne predávať 20. februára 2009.

Škatuľa edícieSloboda v The Sims 3 vás inšpiruje nekonečnými kreatívnymi možnosťami a zabaví vás neočakávanými chvíľami prekvapenia a darebáctva. Jednou z čŕt hry je neprerušované otvorené susedstvo, nové vytváranie Simov, jedinečné charakterové črty, neobmedzené možnosti prispôsobenia si hry a rýchly a zaujímavý herný zážitok.

Športový veterán a samolepky The Sims 3Zberateľská edícia The Sims 3 sa v obchodoch takisto objaví 20. 2. 2009. Bude obsahovať nielen hru, ale aj rôzne zberateľské suveníry a bonusové talianske autíčko z hry, ktoré nebude možné dostať nikde inde. Počet kusov Zberateľskej edície The Sims 3 vo svete bude limitovaný, a tí, ktorí si ju predobjednajú u vybraných predajcoch, získajú navyše exkluzívny model športového veterána z hry a zberateľský plagát zobrazujúci prvý pohľad na susedstvo, to všetko až do vypredania zásob. Rod Humble, šéf The Sims Studio k tomu povedal: „Veľmi sa teším, že sa vlajková loď novej generácie PC hier od značky The Sims, The Sims 3, dostane do rúk hráčom po celom svete už 20. februára. Zberateľská edícia The Sims 3, ktorá vychádza v ten istý deň, ponúkne našim verným fanúšikom naozaj výnimočný zážitok z The Sims.“

The Sims 3 prichádza s úplne novým mechanizmom, ktorý vám umožní voviesť vašich jedinečných Simov do otvoreného, živého susedstva, kde sa môžu potulovať a objavovať nové okolie ako napr. pláž, hory a centrum mesta. Susedstvo je živé a stále sa vyvíja, takže to, čo sa stane jednému Simovi na jednom konci susedstva, môže ovplyvniť vašich Simov na druhom konci! Ak budú vaši Simovia v správnom čase na správnom mieste, ktovie, čo sa môže stať? A teraz po prvýkrát, majú vaši Simovia typické osobnosti vďaka celej škále nových charakterových čŕt. Máte možnosť vyberať z tuctov charakterových čŕt, napr. odvážny, umelecky založený, kleptomaniak, nešikovný, paranoický alebo romantický. Skombinujte až 5 čŕt, aby ste vytvorili neobmedzené množstvo naozaj rozmanitých charakterov.

Úplne nové vytváranie Simov vám umožňuje dokonale prispôsobiť vzhľad vášho Sima a urobiť tak každého Sima výnimočným. Táto črta hry sa veľmi ľahko používa a je výraznejšia než kedykoľvek predtým, pretože vám umožňuje upraviť do dokonalosti každú časť tváre vášho Sima, prispôsobiť farbu jeho vlasov, vybrať presný odtieň farby jeho kože, a dáva oveľa viac možností vytvoriť Sima ako zo skutočného sveta. Nikdy nebolo ľahšie urobiť Sima štíhleho, okrúhleho alebo svalnatého a všetko medzi tým! Pravdu povediac, čo sa týka The Sims módy, môžete prispôsobiť všetko. The Sims 3 vám dáva nekonečné možnosti pri tvorbe interiérov ako aj exteriérov v okolí vášho Sima.

Navyše si môžete vychutnať výzvu v podobe krátkodobých a dlhodobých cieľov a získať odmenu! V závislosti od charakterových čŕt, schopností a výberu kariéry majú vaši Simovia krátkodobé a dlhodobé želania, ktoré poskytujú neustále zábavné výzvy, veci, čo treba urobiť a dosiahnuť. Máte maximálnu slobodu vybrať si, či naplníte ich osud tým, že ich privediete k celoživotnému šťastiu a odmenám alebo nie! Váš Sim sa doslova cez noc stane z upratovača verejných záchodov astronautom, z oddaného fanúšika športovou legendou, alebo si vyberie iný osud?

V The Sims 3 je život taký, aký si ho urobíte!

Kompletne The Sims 3 zberateľská edícia bude obsahovať:
– The Sims 3 hru pre PC
– 2 GB USB kľúč v tvare The Sims diamantu s rovnako zelenou úchytkou
– Exkluzívne športové auto v talianskom štýle, ktoré bude priamo súčasťou hry
– Príručku s tipmi a radami
– Nálepky diamantu z The Sims 3
– The Sims 3 soundtrack

Pozn.: Dátum vydania hry bol nakoniec posunutý o niekoľko mesiacov neskôr na 5. jún 2009.

Zdroj: Biz.Yahoo.com
Preklad: Kalypso

2 055x otvorené

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.