K Simom zavíta stredovek

The Sims™ Medieval (v neoficiálnom preklade Stredovek) nie je nové rozšírenie hry. Je to samostatne vyvíjaná hra* podobajúca sa sérii hier The Sims™ Príbehy známej už z „dvojky“. Od klasickej hry The Sims sa líši hlavne spôsobom života, ktorý Simovia doteraz nepoznali. A to všetko v grafike „tretích Simov“!

The Sims Medieval

Tento unikátny titul bude zameraný viac na herný žáner RPG než na simulátor. Hráči si v ňom vyberú jedného z desiatich „hrdinov“, ktorého budú ovládať a plniť s ním rôzne úlohy, čo im v hre umožní postup. Pribudnú v ňom profesie typické k tomuto obdobiu ako kováč, básnik, rytier, obchodník, monarcha, liečiteľ, kňaz, špión a dokonca aj čarodejník.

Nebude tu stavebný mód, aký poznáme, hráči však rozšíria svoje hrady, domy a i. pridávaním modulov. Nástroj Vytvor Sima bude teraz iba v jednoduchej verzii, v ktorej si viac nebudete môcť vytvoriť postavu moderného sveta. Všetka moderná technológia bola totiž odobratá. Príprava jedál sa vrátila späť do začiatkov a dokonca začnete používať i poštové holuby ako jedinú formu komunikácie.

The Sims™ Medieval teda nebude hra The Sims 3 obohatená iba o starodávne vyzerajúce objekty. Ide o celkom nový spôsob hrania založený na úlohách a cieľoch v štýle, aký sme doteraz od tvorcov ešte nevideli.

Podľa Roda Humbla, výkonného viceprezidenta EA Play, bude toto prvá hra zo série titulov The Sims, ktorá sa ukáže v celkom novej tematike, priestore aj čase.

Simovia v The Sims™ Medieval sa ocitnú v dobe, ktorá umožní vývoj nových bohatých príbehov, z ktorých viaceré budú založené na náboženstve vtedajších dôb alebo ním budú silno ovplyvnené (tak ako to bolo aj v skutočnom živote). Budú môcť ignorovať náboženské metódy, alebo môžu vyskúšať rôzne iné viery. To zasa významne ovplyvní spôsob, akým bude ich kráľovstvo fungovať.

The Sims MedievalThe Sims MedievalThe Sims Medieval

* Tento titul nebude vyžadovať zakúpenie základnej hry The Sims 3. Bude fungovať nezávislé od nej. Logicky teda takisto nebude podporovať súčasné a budúce datadisky k The Sims 3.

Zdroj: TheSimsResource.com
Preklad: Emerald

3 027x otvorené

1 komentár :) pre “K Simom zavíta stredovek”

  1. ajo píše:

    a kedy vínde the sims 3 stredovek?

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.