Videá

Trailery

The Sims Medieval V prvom, hoci trochu kratšom, oficiálnom traileri ku stredovekým Simom v novej samostatnej sérii s názvom The Sims Medieval vôbec po prvýkrát uvidíte Simov v ich animáciách a ozvučení z pred niekoľkých storočí dozadu. A rozhodne im to pristane! Zvuk vo videu navyše nádherne dopĺňa vtedajšiu atmosféru.
Pozrieť »
The Sims Medieval Toto rozsiahlejšie trailerové video ponúka všetkým nadšencom stredovekých Simov už omnoho viac doposiaľ ešte nevídaných scénok. Za tých pár mesiacov od vydania prvého traileru sa vývojari museli potrápiť s ďalšími detailmi, ako sú nové brnenia, koruny, špecifické tance a iné animácie.
Pozrieť »
The Sims Medieval Forma tohto videa je založená hlavne na rozhovoroch s vývojarmi  titulu The Sims Medieval, ktorí sa snažia vysvetliť jeho základné vlastnosti. Popri rozhovoroch sú však poprestrihané aj nejaké tie nové zábery priamo z hry, po prvýkrát uvidíte aj vynovenú miestnosť na tvorbu stredovekých Simov.
Pozrieť »
The Sims Medieval Ani stredovekí Simovia nikdy nestrácajú na svojom povestnom humore a častej irónií. Presvedčí vás o tom aj tento trailer. Všimnite si taktiež nové scénické animácie, zábery z nových miest stredovekého susedstva alebo bláznivo trestajúcu tzv. Jamu súdnu.
Pozrieť »
The Sims Medieval Veľmi zaujímavo a opäť vtipno-ironicky je poňaté aj toto video s ďalšími humornými scénami a navyše s príjemnou hudbou v pozadí Always look on the right side of life. Animácie stredovekých Simov tu vyzerajú skutočne báječné.
Pozrieť »

Gameplay

The Sims Medieval Počas jednej americkej prezentácie venovanej hre The Sims Medieval unikli 3 gameplay videá. Prvé z nich vám sčasti priblíži najmä vonkajšie prostredie – hrad, čarodejnícky zámok, kostoly vrátane nejakých nových interakcií. Po prvýkrát si môžete všimnúť nový herný panel v stredovekom štýle.
Pozrieť »
The Sims Medieval V druhom videu z hrania sa podrobnejšie pozriete na prerobenú stredovekú miestnosť na tvorbu Simov. Konkrétne v nej budete svedkom vzniku čarodejnice. Všimnite si tiež typické stredoveké šaty, účesy, možnosť upravovania vzorov, ktorú poznáte už z The Sims 3, a tiež aj zmeny vo  výbere vlastností Simov.
Pozrieť »
The Sims Medieval Posledné tretie video z tejto série vám priblíži nákupný a budovací mód a v závere i čarovanie. Samozrejme, že si môžete všimnúť aj kopec iných detailov, ktoré sa pretransformovali z The Sims 3 na stredoveký štýl. Napríklad taký diamant nad hlavami Simov, ktorý si už mnohí ani nevedeli predstaviť inak.
Pozrieť »

Reklama

The Sims Medieval K The Sims Medieval bola vyprodukovaná reklama so živým hercom. Ten sa tu pred pozadím rôznych scénok z tejto hry postupne prezlieka do šiat niekoľkých stredovekých hrdinov a patrične svoju situáciu aj humorne komentuje (v angličtine). (Pozrite si tiež video z príprav tejto reklamy.)
Pozrieť »

Webizody

Pri základnej hre The Sims 3 sa vo svete Simov udomácnili špecifické videá, ktoré sú dnes známe už pod originálnym rovnocenným názvom Webizody. Podobné videá vyšli aj pri The Sims Medieval, no bohužiaľ bez českých titulkov, keďže nakoniec ani celá hra nepodporuje český jazyk. Tieto webové epizódy vás tak v sprievode anglických komentárov prevedú postupne rôznymi rozhovormi vývojárov, hernými konceptmi a upútavkami na všakovaké časti Medievalu, ktoré ste ešte doposiaľ nemohli nikde vidieť. Vyšlo ich 6:

Webizoda 1 | Webizoda 2 | Webizoda 3 | Webizoda 4 | Webizoda 5 | Webizoda 6

3 208x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.