The Sims Social: Simov si zahráme aj na Facebooku

The Sims Social - LogoHrajte sa s priateľmi, hrajte sa so životom! Teraz je čas rozbaliť to aj na Facebooku! Divízia EA Play spoločnosti Electronic Arts oznámila vývoj novej revolučnej hry The Sims Social, prostredníctvom ktorej vstúpi jedna z najpopulárnejších herných sérií na Facebook, najrozsiahlejšiu sociálnu sieť súčasnosti. The Sims Social umožní ľuďom hrať sa so životom celkom novým spôsobom, samozrejme pri zachovaní všetkých zábavných a kreatívnych prvkov, ktoré sú pre sériu The Sims také typické. Celosvetová premiéra hry je naplánovaná na leto tohto roku v celkovo piatich jazykových mutáciách.

V The Sims Social si hráči budú môcť kedykoľvek a kdekoľvek tvoriť vlastných Simov (unikátne ľudské postavičky v hrách série The Sims), budovať perfektné apartmány pre slobodných alebo rodinné domy snov, nadviazať nové priateľstvá a milostné vzťahy a prežívať vzrušujúce dobrodružstvá – to všetko s priateľmi na Facebooku. Spoločnosť EA súčasne ohlásila aplikáciu The Sims Social pre súčasnú generáciu mobilných telefónov. V aplikácii The Sims Social sa ľudia budú môcť baviť so Simami a starať sa o nich vždy, keď práve nebudú pri svojom počítači.

The Sims SocialThe Sims SocialThe Sims Social

„Spoločnosť EA priniesla v sérii The Sims skutočný simulátor ľudského života. Iba za poslednú dekádu sa v rámci nej predalo viac než 140 miliónov kópií jednotlivých hier a aktívna komunita fanúškov sa rozrástla na niekoľko miliónov ľudí. Títo naši priaznivci sú všetci nesmierne nadšení a chcú prežívať vlastné sny, dobrodružstvá, fantázie a uplatňovať kreatívne nápady. S tým, že sa The Sims teraz sťahujú aj na Facebook, môžu nechať prejaviť svoju osobnosť viac než kedykoľvek predtým. Hra je živá, plná humoru, romantických úletov, zlomyseľných vtipov a možností tvoriť podľa seba tak, ako je to možné iba v The Sims,“ uviedol Jeff Karp, výkonný viceprezident EA Play.

The Sims Social je výsledkom spolupráce medzi talentovanými ľuďmi z vývojárskych tímov štúdií The Sims a Playfish, ktorých cieľom bolo posunúť viac než 10 rokov mimoriadne úspešnú sériu The Sims na novú úroveň v podobe masovo populárnej a atraktívnej hry, obsahujúcej sofistikované prvky na základe bohatých skúseností s potenciálom sociálnych sietí.

The Sims SocialThe Sims SocialThe Sims SocialThe Sims SocialThe Sims SocialThe Sims SocialThe Sims Social

John Earner, generálny manažér londýnskeho štúdia Playfish k tomu povedal: „Je to vôbec po prvýkrát, čo takto významná zábavná značka prichádza na Facebook. Je nám veľkou cťou mať možnosť skombinovať najlepší spoločensko-herný dizajn so špičkovou sériou The Sims. Tá vlastne sama vznikla na báze určitého sociálneho rozmeru a my teraz z tohto dedičstva vychádzame. Táto hra nastolí nové štandardy z hľadiska kvality hry a zábavy na Facebooku a v kombinácii so sesterskou mobilnou aplikáciou poskytne fanúšikom The Sims možnosť hrať sa kdekoľvek a kedykoľvek.“

„Hra The Sims Social je skvelým prírastkom do portfólia na Facebooku. Prináša ďalšie zábavné spôsoby kontaktu ľudí s ich priateľmi prostredníctvom aplikácie, ktorá má sociálne prvky už vo svojej podstate,“ uviedla Katie Mitic, riaditeľka platforiem a mobilného marketingu spoločnosti Facebook. „Čo je spoločenské mimo sieť, by malo byť spoločenské aj v nej, a The Sims Social je našim každodenným životom v podaní Simov na Facebooku.“

Kúzlo The Sims Social spočíva v nepredvídateľnosti osobností Simov. Simovia sú malí virtuálni ľudia s vlastnými povahami a ambíciami a dokonca aj priateľmi. V The Sims Social budú hráči ovplyvňovať každý aspekt spoločenského života svojich Simov, počnúc prívalom emócií pri prvom bozku a končiac dokonalým žartíkom. Čo sa týka príjemnejších stránok života, hráči The Sims Social budú môcť pomáhať susedom, nadväzovať priateľstvá, zamilovávať sa, bozkávať sa a dokonca aj nechať svojich Simov vyvádzať pod perinou. Naopak tí, ktorí skôr radi robia prieky, sa môžu pustiť do robenia rôznych žartíkov, vtipkovania na úkor priateľov, močiť na susedov trávnik alebo lámať ženské srdcia. Jedinečné prejavy osobností Simov sú zárukou toho, že The Sims Social ponúkne pestrú a rôznorodú zábavu ako žiadna iná hra.

Prítomnosť hry na Facebooku znamená, že sa hráči môžu kontaktovať so svojimi skutočnými priateľmi priamo v hre a deliť sa s nimi o výtvory, vzostupy i pády svojich Simov.

www.facebook.com/TheSimsSocial

7 809x otvorené

13 komentárov pre “The Sims Social: Simov si zahráme aj na Facebooku”

 1. nikol píše:

  chcela by som sa opytat zacala som hrat hru sims na fbale stala sa mi taka neprijemnost a chcela by som ju zacat hrat odznova da sa to??

 2. frenk píše:

  Tak da sa to hrat od znova

 3. gabika píše:

  prosíím vas chcela bi som poprosit postup ako zadat kodííí a ake su tie kodi prosiíím velmííí pekneee mna ta hra tak velmííí abvííí aj potrebujem tie koooodííí prosíím velmííí

 4. Mima :(( píše:

  Prosím vie odtiaľ niekto kódy?? 🙁 🙁

 5. MAXIM píše:

  ja sa volám maxim pochyba a som 10 Roční a mám rat hry.

 6. Erik Baraník píše:

  volam sa Erik the sims social zboznujem ale odcenil by som keby niekdo dal na tuto stranku kody na the sims ,,social“

 7. niki klerka píše:

  newima jako sa tato hra spustuje!

 8. VILUSKO píše:

  AJ JA BISOMTO CHCEL HRAT LEN NáM NEJDE FACEBOK

 9. smudlobrumik píše:

  Mno cela by sem sa opitat ako mam dalej pokracovat vubec nevem co a ako pomoze mi nekto?na fb som Šmudlo Brumik diki moccc

 10. anna píše:

  super hra

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.