Videá

Videá sú zobrazené v danom poradí, ako boli vydané – od najstaršieho po najnovšie. Je možné, že niektoré informácie k nim v popise nemusia byť totožné so súčasnou hrou (boli napr. časom zmenené, upravené alebo odobraté).

Prvý oficiálny trailer k očakávanej hre roku 2008 The Sims 3! Vy tak máte možnosť uvidieť prvýkrát prepracované animácie a pohyby, nové rysy a celkový nový nádych úplne nového prostredia, ktoré rozhodne prináša mnoho zmien. Rafinovane je tam však ešte mnoho etáp Simov skrytých.
Pozrieť »
V poradí druhé oficiálne video k The Sims 3 vás prevedie dojmami producentov, dizajnérov, animátorov a ďalších dôležitých ľudí pracujúcich na hre. Zazriete niečo z jej tvorby, niekoľko nových scén z prostredia Simov a takisto aj miestnosť na ich tvorbu s množstvami nových nastavení.
Pozrieť »
Na situáciu sveta v rámci prezidentských volieb 2008 v USA reaguje aj The Sims 3. Meno nového prezidenta Spojených štátov sa ešte nevie, no vy si teraz môžete pozrieť aspoň 2 vtipne poňaté krátke shoty, v ktorých účinkujú podobizne skutočných kandidátov volieb – Barack Obama, John McCain a i.
Video 1 | Video 2
Doteraz najdlhšie video vás okrem podrobnej ohúrujúcej „prechádzky“ v miestnosti na tvorbu Simov (CAS) zavedie aj priamo do rušného centra nového susedstva Sunset Valley. Po prvýkrát môžete uvidieť vo videu vynovené herné panely, dokonca aj bicykel, Simov v každodennom živote a celkovú grafiku.
Pozrieť »
Po nedávnych volebných videách sa opäť raz tvorcovia hry (alebo tvorcovia videopríbehov) The Sims 3 vytrápili s ďalším príbehovým a vcelku vtipným videom o kleptomanke sladkostí, ktorá bez milosti okráda malé deti o ich sladké pochúťky (o tejto novej interakcii ste sa už mohli niečo dozvedieť).
Pozrieť »
Tentokrát je video vytvorené tak trochu špecificky a štýlovo cez hudbu, kde napriek tomuto charakteru zasa postriehnete rôznorodosť Simov zo susedstva, niečo z miestnosti na tvorbu Simov (CAS) a takisto aj neobmedzenosť zlaďovania domov a objektov v hre, ktorá každého podmaní.
Pozrieť »
Označený ako v poradí 2. trailer sa môže pochváliť toto video zostrihov toho najlepšieho a najpodstatnejšieho v The Sims 3. To, akých Simov vytvoríte, ovplyvní v budúcnosti ich životy vždy originálnym spôsobom. Ku koncu si opäť pripomeniete funkciu Vytvor-si-štýl.
Pozrieť »
Ako prebiehajú sims-udalosti k hre The Sims 3 – konkrétne z januároveho (2009) kempu tvorcov downloadov tzv. Creator’s Campu – si v zostrihoch môžete pozrieť v ďalšom oficiálnom videu, kde okrem komentárov producentov a pozvaných fanúšikov nájdete aj pár scén z hrania The Sims 3.
Pozrieť »
Svetový herný portál IGN poskytol spolu s článkom o prepracovanejšej inteligencii Simov aj jedno úplne nové video k hre Sims 3. Video ako jedno z mála ponúka náhľady z hrania hry spolu s herným panelom, zameriava sa predovšetkým na spomínanú vynovenú inteligentnú schopnosť hry.
Pozrieť »
K seriálu One Tree Hill bola v grafike The Sims 3 natočená promo uputávka, ktorá napr. po prvýkrát odhalila vo videu tehotnú Simku alebo „nemocničné prostredie“, ktoré je vytvorené iba tematicky bez interakcií, keďže v Mega faktoch v bodoch ste sa už o nemocnici mohli niečo bližšie dozvedieť.
Pozrieť »
Zamerané na hráčov Sims 3. To je názov novej série videí, v ktorých sa fanúšikovia delia o vlastné zážitky z hrania. Fanúšik zo stránky Lightside, ktorý obľúbuje najmä budovanie, vám aj nejaké svoje výtvory ukáže a okomentuje nové obľúbené herné vlastnosti. Toto a ostatné videá z tejto série nájdete na:
TheSims3.com »
Tvorcovia hry sa aj takýmto spôsobom prejavili v ich tvorení krátkych videopríbehov a natočili exkluzívnu parodickú ukážku k filmu Star Trek priamo v prostredí The Sims 3! Rozhodne sa im aj podarila a zaujala neobyčajnými ukážkami. Stojí za pozretie!
Pozrieť »
Hra The Sims 3 sa rozhodla podporiť aj jednu z najdiskutovanejších osôb v súčasnej dobe, nádejný a dojemný spevácky talent, Susan Boyle, ktorá sa do povedomia dostala cez britskú verziu šou talentov. Mnohí na Slovensku ju dozaista už tiež poznajú, nakoľko tu bola niekoľkokrát medializovaná.
Pozrieť »

Ďalšie česky lokalizované videá môžete nájsť na stránkach sk.thesims3.com alebo na účte thesimscz stránok Youtube. Ide hlavne o videá, ktoré boli sprístupnené neskôr po vydaní hry The Sims 3, alebo o TV reklamy.

2 762x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.