Webizody

V spolupráci s Electronic Arts vám stránky GAMESIMS.sk prinášajú exkluzívne sériu 7 častí video-seriálu alebo tzv. webizody k hre The Sims 3 špeciálne s českými titulkami.

Webizoda 1

Štartovná časť – Simovia a ich vesmír – vás prevedie rozhovormi s ľuďmi, ktorí sa na hre nejak podieľajú, rozprávajú tu nielen o hre v začiatkoch alebo vo všeobecnosti. Video ste už dávnejšie mohli vidieť, no nie všetci mu aj obsahovo porozumieť, čo by vám teraz nemalo robiť problém:

Webizoda 2

V poradí druhá webizoda teraz rieši tému – Čoho sa boja fanúšikovia hry Sims? Výkonný producent Ben Bell osobne zodpovedal na niekoľko častých otázok ako aj na to, či potrebujete veľmi dobrý počítač. Zásadne boli všetky otázky zodpovedané pozitívne, čiže sa fanúšikovia majú rozhodne na čo tešiť a bez akýchkoľvek obáv.

Webizoda 3

V tretej webizode s českými titulkami sa dozviete o tom, ako tvorcov hry The Sims 3 ovplyvňujú fanúšikovské komunity. Podľa všetkého teda výrazne, navyše u nich nachádzajú inšpirácie na nové veci:

Webizoda 4

Webizoda č. 4 vás zavedie doslovne cestami otvoreného susedstva, s ktorým sa architekti naozaj vyhrali do úplných detailov, konečný obraz susedstva vyzerá vynikajúco. Viac si pozrite vo videu Ako je to s otvoreným svetom v Sims 3:

Webizoda 5

Ďalšie 5. číslo webizody s českými titulkami vás podrobne zavedie do miestnosti na tvorbu Simov. Hoci je ovládanie omnoho viac prepracovanejšie, stále je však jednoduché na používanie. Vo videu sa navyše dozviete, že ak sa vám niektorá vlastnosť Sima počas hrania nepáči, tak si s úspešným plnením jeho prianí môžete zariadiť „krízu stredného veku“ a vlastnosť tak následne zmeniť.

Webizoda 6

Predposledné číslo The Sims 3 webizody opisuje takmer vôbec neobmedzujúce prvky nákupného módu, jeho používanie, prispôsobovanie a tvorenie, po akom ste v Sims 2 iba márne pátrali:

Webizoda 7

V poslednom 7. a veľmi zaujímavom dieli serie videí, ktoré si hovoria webizody, sa dozviete niečo zo života hlavnej dabovateľky detí v The Sims 3 (pochopiteľne aj v starších verziách hry), ktorá si simličtinu resp. hovorovo simčinu celkom obľúbila:

2 377x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.