The Sims 4: Menšia herná aktualizácia

Včera bola pre PC/Mac hru The Sims 4 vydaná nová menšia herná aktualizácia, ktorá opravuje aj viacero chýb z prvého veľkého rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce!, tak šup-šup do sťahovania. Tu je zoznam chýb, ktoré opravuje:

  • Naši kamaráti zo Sixamu boli až príliš priateľskí a nadšení. Preto sme znížili početnosť mimozemských únosov a tiež počet mužských tehotenstiev, ktoré s nimi súviseli. Vieme, že naši Simovia sú naozaj pôvabní, ale to nie je žiadne ospravedlnenie!
  • Opravili sme niekoľko problémov s lekárskou kariérou, ktoré komplikovali opravy lekárskych prístrojov a prevod prípadov pacientov. Práca v zdravotníctve je dosť náročná sama o sebe, tak prečo to zdravotníkom ešte sťažovať nesplniteľnými úlohami?
  • Vylepšili sme „firmware“ našich fotoaparátov, ktorý zbytočne stmavoval väčšie fotografie. Tiež sme opravili problém, kvôli ktorému boli niektoré obrázky rozmazané.
  • Takže to takto raz prišla päťka s trojkou do baru a hovorí… tak z tohto asi vtip nevytrieskam. Chyba ukladania 531 je jednoducho nepekná a my sme opravili niekoľko možných situácií, v ktorých mohla nastať.
  • Tiež bol opravený problém, ktorý občas spôsoboval nestabilitu hry, keď ste vo vedeckej kariére „vedatorovali“.
  • Sú vaši Simovia nespokojní so svojím milostným životom? Možno je to tými dotieravými mimozemšťanmi alebo snáď stresom z nových kariér, no Simovia sa občas nedokázali postarať o plnú spokojnosť svojich partnerov. Trochu sme Simov vystavili v oblasti maznania, takže teraz by v tom mali byť oveľa zdatnejší.
  • Ďalej bol opravený problém, ktorý spôsoboval, že deťom neboli priznané školské zásluhy, keď prišli domov v nálade, ktorú nemala škola stanovenú v školskom poriadku. Čo bolo až príliš prísne!
  • Jedna z posledných aktualizácií omylom odstránila niektoré položky pre tínedžerov, ale už sú opäť späť. Tínedžeri teraz môžu opäť nosiť podpätky! Simky, ktoré chcú vyzerať štýlovo, teraz vďaka tomu môžu znovu trápiť svoje nohy.
  • Opravili sme niekoľko neplánovaných chýb na našej strane, ktoré spôsobili problémy niektorým typom užívateľského obsahu pre nástroj Vytvoriť-Sima.
Môžete zanechať komentár alebo odkazovať z vlastnej stránky.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.