The Sims 4: Očami fanúšika č.1

V našich diskusiách vo fóre sa v poslednej dobe významne pričlenila o vlastné preklady a postrehy z pripravovanej hry The Sims 4 fanúšička s nickom babyblue, ktorá pre vás pripravila niekoľko zaujímavých článkov z nedávneho Creator’s Camp. Tieto články budem postupne pridávať pod názvom Očami fanúšika. Tak hor sa do čítania prvého dielu o svetoch, susedstvách a verejných priestranstvách:

Mapa susedstva Willow Creek (Zdroj: SimsVIP.com)

Neviem, či ste niektorí zaregistrovali, ale minulý mesiac (28.7.2014) sa začal konať Creator’s Camp, čo v skratke znamená, že pozvali niekoľko hráčov z komunít The Sims (možno aj tvorcov vlastného obsahu) a nechali ich hrať hru, pýtať sa otázky atď. Títo hráči ale dostali podmienku, že do 4. augusta nesmú nič zverejňovať, toto embargo už skončilo a mnohí blogeri už začali zverejňovať niektoré informácie, ktoré sú zaujímavé, a niektoré (mne osobne) potvrdili aj tie najhoršie nočné mory. Preto by som vám to chcela všetko zhrnúť, aby ste si mohli lepšie premyslieť, či si hru kúpite alebo nie…

» Čítajte ďalej «

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.