The Sims 4: Potvrdené! Vychádza v roku 2014!

Tak a je to tu, čierne na bielom: Nové už štvrté pokračovanie Simov The Sims 4 je dneškom oficiálne potvrdené! Stalo sa tak na základe avizovaného veľkého prekvapenia, ktoré dnes rozvili na stránkach SimsVIP.

The Sims 4: Oči štvrtých Simov ako zrkadlo duše

Oficiálne veľa prvých informácií ešte nevyšlo. Avšak údajne (okrem iného) oči nových Simov budú vraj „zrkadlom ich duše”:

The Sims 4 slávi srdce a dušu samotných Simov. Prináša hráčom hlbšie prepojenie s doposiaľ najexpresívnejšími, najprekvapujúcejšími a najokúzľujúcejšími Simami v off-linovom zážitku single-playera. The Sims 4 podnecuje hráčov k prispôsobovaniu ich sveta s novými intuitívnymi nástrojmi a umožňuje im s ľahkosťou zdieľať svoju kreativitu s priateľmi a ostatnými fanúšikmi hry.

Oficiálne logo hry The Sims 4

The Sims 4 vychádza v roku 2014 v PC a MAC verzii.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

5 komentárov pre “The Sims 4: Potvrdené! Vychádza v roku 2014!”

 1. Blondie píše:

  To je oficiálne logo, či?!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: -1 (z 3 hlasov)
 2. Totodile7625 píše:

  Prečo?! Prečo to bude offline?! Ja som sa tak tešil na hranie online. :(( Chápem že niektorým to nevyhovuje … ale … ale čím sa potom bude táto štvorka odlišovať od ostatných simov? Stále to bude o tom istom. -.-

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 5 hlasov)
  • Tomak píše:

   Tiež sa mi už začala pozdávať idea o onlinových Simoch v The Sims 4. Uvidíme, možno to bude ponúkať výber zo spôsobov hrania.

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 4 hlasov)
  • Pavel píše:

   Z toho, co jsem vyčetl z oficiálního prohlášení, to vypadá, že bude lépe propracovaná tvorba, respektive úprava sousedství. Ale změn bude určitě víc.

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: +3 (z 3 hlasov)
 3. yoh píše:

  možno to bude tak ako simcity… private/online svet… možno to povedali offline prave preto, že simcity bol na začiatku taky fail s tym non-stop online systemom

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +3 (z 3 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.