Videá

► Trailery

Prvý veľký dodatok k The Sims 4 poteší hlavne milovníkov kariér a podnikania. Po prvýkrát si hráči môžu vyskúšať hrateľné povolania ako lekár, vyšetrovaľ alebo vynálezca, alebo podnikať s oblečením, pekárenskými maškrtami, hračkami, knihami… Prvý trailer vám rozpovie viac.
Pozrieť »
Doktori budú vo svete Simov figurovať úplne po prvýkrát, je preto veľmi zaujímavé sledovať všetky nové herné vlastnosti a interakcie spojené s týmto povolaním. Pozrite si toto video pre názornú ukážku.
Pozrieť »
Ďalším povolaním, ktoré sa nám predstaví z dodatku The Sims 4 Hurá do práce!, je detektív. Takisto ako povolanie lekára sme ani toto v hrách The Sims ešte nemohli zažiť. Detektívne video v The Sims 4 teda rozhodne bude stáť za to.
Pozrieť »
Posledným nerozlúšteným povolaním z prvého rozšírenia je vedec. Aj táto kariéra má čo ponúknuť a je tiež prostriedkom návštevy iného mimozemského sveta. Okrem iného vám novovyrobené vynálezy v tejto kariére uľahčia alebo možno sťažia váš a život ostatných.
Pozrieť »
Nadšencov podnikania v The Sims 4 Hurá do práce! určite poteší tento trailer zameraný práve na Simov s obchodným duchom. Môžete predávať skutočne čokoľvek a s novými zručnosťami fotografovanie a pečenie si budete môcť dokonca založiť biznis aj vo fotoštúdiu alebo pekárni.
Pozrieť »
Trochu dramaticky natočené video zamerané na mimozemšťanov v The Sims 4 Hurá do práce! prezrádza a odhaľuje viac až v závere. Uvidíte jedného mimozemšťana, ktorý robotickým hlasom niečo povie. Zistíte čo v tomto videu.
Pozrieť »
Tento posledný oficiálny trailer vznikol krátko pred uvedením 1. rozšírenia The Sims 4 Hurá do práce! na trh. Je všeobecný, čiže v ňom nájdete z každého rožku trošku a možno aj trochu viac z nového mimozemského sveta Sixam.
Pozrieť »

► Promo

Začíname so zbierkou promo trailerov, z ktorých prvý lekárskej tematiky vám možno bude pripomínať trochu striptíz. (o: Lekári by mali byť v 1. rozšírení in, tak sa poďte na to pozrieť sami.
Pozrieť »
Druhým promo trailerom sa vám nápadito predstaví podnikanie v oblasti módy pomocou príbehu dvoch zamilovaných figurín, ktorí si aj sami ľúbozvučne odspievajú svoj vlastný song. Toto sa im v štúdiu naozaj podarilo!
Pozrieť »
A do tretice toto trochu iracionálne video o drsnej policajtke a jej kolegyni lamy. EA, resp. Maxis sú takýmito nezmyslami už asi trochu povestní. Pozrite si video a (ne)pochopíte sami.
Pozrieť »

► Soundtrack

Pri prvom veľkom rozšírení boli do herného soundtracku prizvaní títo hlavní protagonisti – kapela New Politics, Echosmith, Big Data a speváčka Katy Tiz. Ako sa pri nahrávaní svojich pesničiek bavili, si môžete pozrieť v tomto videu.
Pozrieť »
1 955x otvorené
Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.