The Sims Bulvar: Prvé bulvárne noviny zo sveta The Sims

Chýba vám v sérii The Sims 3 vaše povolanie snov Novinár alebo Bulvárny fotograf? Fanúšikovia The Sims série prišli s prvým fanúšikovkým webom práve pre tieto profesie a nazvali ho symbolicky The Sims Bulvar. Vytvorili pre vás všetkých fanúšikovské noviny The Sims Bulvar, s ktorými sa môžete stať naozajstnými novinármi a fotografmi vy sami. Viac o projekte vám už prezradia samotní tvorcovia:

The Sims 3 Bulvar

Chceme byť objektívni, ale články na The Sims Bulvar sú naozaj funny (čítaj vtipné), šťavnaté a majú cool fotky postáv, o ktorých píšu. Do detailu vymodelovaní ľudia ako Klaus, Chuck Norris, Bieber, Borat, MacGyver, PSY, Robert Pattinson s Kristen Stewartovou, alebo celá banda Big Bang Theory jednoducho vyrazia dych. Mimochodom ešte viac nafotených postáv nájdete na našej facebook stránke The Sims Bulvar. Dokonalosti chýba len, aby tie noviny, čo nám chlapec v hre nosí pred dom, obsahovali výber z článkov The Sims Bulvar. Sme radi, že tu je konečne fanúšikovský magazín, aký chýbal, a prajeme mu, nech s nami zostane ešte veľmi dlho.

The Sims Bulvar: PSYThe Sims Bulvar: Jan KrausThe Sims Bulvar: Václav KlausThe Sims Bulvar: Big Bang Theory

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

5 komentárov pre “The Sims Bulvar: Prvé bulvárne noviny zo sveta The Sims”

 1. JarkaD píše:

  Znám, skvělý, vtipný a originální časopis. Vřele doporučuji 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +2 (z 2 hlasov)
 2. Jan F píše:

  Pomáhám jim od začátku a jsou to super lidi, co mají neuvěřitelný nápad a fakt jedou!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +1 (z 1 hlas)
 3. PrincE píše:

  Web taky, ale úžasní admini!!!! TOHLE JSME NEVIDĚLI NIKDE A NIKDY! KONEČNĚ BEST!!!
  !!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.