Útočí The Sims 3 Tropický raj!

Po dodatku The Sims 3 Študentský život nás na konci júna tohto roku čaká rekordný 10. dodatok úplne novej tematiky s názvom The Sims 3 Tropický raj, ku ktorému vychádza stále viac a viac zaujímavých informácií a materiálov. Tento unikátny dodatok prináša do hry úplne nové možnosti a spôsoby hrania, aké Simovia ešte nezažili.

Pozrite si k tomuto dodatku týchto prvých 14 oficiálnych obrázkov, ktoré vás určite prekvapia (niektoré z nich zatiaľ dostupné iba v nízkom rozlíšení):

The Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický raj

 • Stavba a prevádzkovanie vlastných letovísk: Vytvorte si letovisko plné toboganov a miest na občerstvenie, romantické útočisko s radom jednoducho zariadených chatiek, alebo raj s množstvom bazénov a barov, kde sa budú môcť Simovia stretávať a oddávať flirtovaniu. Vyberte správne vybavenie, nastavte ceny a čakajte na recenzie, v ktorých sa dozviete, ako si váš raj vedie, a tešte sa na hromady simoleonov. Čím lepšie bude vaše stredisko ohodnotené, tým obľúbenejší vo výsledku bude!
 • Cestovanie a život na hausbótoch: Či už Simovia vodu milujú, alebo si len sem-tam vyrazia, hausbót môže byť tou ideálnou voľbou. Tieto obytné člny sú plne prispôsobiteľné a dajú sa ukotviť v ktoromkoľvek otvorenom prístave. Ak sa teda vaši Simovia obzerajú po niečom novom, stačí vyraziť na vodu a nájsť si nové útočisko.
 • Podvodný prieskum: Zasväťte svojich Simov do tajov šnorchlovania a potápania a objavte, aké prekvapenia sa skrývajú pod hladinou. Doplavia sa vaši Simovia až na breh nového ostrova alebo objavia potopený či zakopaný poklad? Všetko je len na vás… »
Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

2 komentáre pre “Útočí The Sims 3 Tropický raj!”

 1. merry píše:

  no vyzera to skvele, skoda ze moj pocitac by to uz asi nezvladol.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Natushqua píše:

  Už sa nemôžem dočkať keď to bude v predaji. Vyzerá to naozaj skvele 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.