Vianočná súťaž: Rozdávame dodatky!

dávno sme nemali na našich stránkach súťaž. Teraz pred Vianocami je ten najvhodnejší čas napraviť to a dať vám možnosť zasúťažiť si o The Sims 3 dodatky! Súťaže máme pripravené hneď dve a to pre tých z vás, ktorí už majú najnovší dodatok The Sims 3 Ročné obdobia, a pre tých, ktorí ho ešte nemajú a chceli by. Čítajte pozorne!

Súťaž č. 1

Hraj o dodatok The Sims 3 Ročné obdobia / Roční obdobíCena: dodatok The Sims 3 Ročné obdobia (digitálna kópia z Origin)
Úloha: pošlite nám fotku z hry, ako si vaši Simovia užívali voľné chvíle doteraz (bez dodatku Ročné obdobia) a my tú najlepšiu fotku odmeníme dodatkom The Sims 3 Ročné obdobia, vďaka čomu dostane svet vašich Simov celkom nový rozmer. Fotky posielajte na e-mail sutaze@gamesims.sk a ako predmet správy napíšte „Súťaž 1“. Súťažné fotky posielajte do nedele 16. 12. 2012 do 23:59 hod. Do e-mailu prosím nezabudnite napísať aj váš login na Origin (pokiaľ ho už máte) a meno, aby víťaz obdržal svoju cenu čo najskôr.

Súťaž č. 2

Hraj o dodatok The Sims 3 ObludáriumCena: dodatok The Sims 3 Obludárium (digitálna kópia z Origin)
Úloha: pošlite nám fotku z hry, na ktorej bude čo najzaujímavejšie zachytený duch. Najlepšia fotka ducha bude odmenená dodatkom The Sims 3 Obludárium, aby ste si mohli vyskúšať aj iné nadprirodzené bytosti. Fotky posielajte na e-mail sutaze@gamesims.sk a ako predmet správy napíšte „Súťaž 2“. Súťažné fotky posielajte do nedele 16. 12. 2012 do 23:59 hod. Do e-mailu prosím nezabudnite napísať aj váš login na Origin (pokiaľ ho už máte) a meno, aby víťaz obdržal svoju cenu čo najskôr.

Každý z vás sa môže zapojiť do oboch súťaží, len nám v tomto prípade prosím pošlite aj dva rôzne e-maily pre každú súťaž zvlášť, aby sme náhodou niečo neprehliadli. Víťazi súťaže budú vyhlásení najneskôr v utorok 18. 12. 2012. Nevieme však zaručiť sprístupnenie výhier do Vianoc, nakoľko ich bude zabezpečovať česká pobočka EA.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

7 komentárov pre “Vianočná súťaž: Rozdávame dodatky!”

 1. jana píše:

  stejnak vám ten email zašlou 80 krát každej 😀

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 2. Monika píše:

  A musí to být v 1 emailu povinně jen jedna fotka nebo víc toho ducha 🙂 Děkuji 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
  • Emerald píše:

   Mali by ste poslať iba tú najlepšiu, nebudeme hodnotiť sériu fotiek ale jednu najlepšiu. Každý by si mal sebavedomo stáť za všetkým nie len príspevkom do súťaže. Budeme radšej, ak každý pošle iba jednu fotku, o ktorej bude na 100% presvedčený, že je to jeho najlepšia fotka na danú tému a bude sa s ňou cítiť na výhru 🙂
   Ale ak niekto pošle či poslal viac fotiek zo súťaže ho nevyradíme. Podstatné je aby fotky spĺňali zadanie 😉

   VN:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)
 3. pavala píše:

  kdy budeme znát výsledky :))

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: 0 (z 0 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.