Údolie drakov: Trailer a zozbierané screenshoty

Už o 3 dní – 30. mája (května) – vychádza nový svet v stredovekom štýle s názvom The Sims 3 Údolie drakov (z čes. The Sims 3 Údolí draků). Zozbieral som tak k nemu teraz viac oficiálnych ukážok spolu s trailerom v českom jazyku. Ďalšie informácie o produkte a ukážky nájdete na oficiálnych stránkach.

Screenshoty

The Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí drakůThe Sims 3 Údolie drakov / Údolí draků

Informácie zo včerajšieho živého vysielania

Ak ste náhodou nestihli živé vysielanie, môžete si ho pozrieť zo záznamu alebo si prečítajte nasledovné krátke zhrnutie všetkých zaujímavostí, ktoré vo vysielaní odzneli.

Všetci očakávali informácie o The Sims 4, no žiaľ sme sa nič nové nedozvedeli. Do štúdia síce ako hosť prišla výkonná producentka Rachel Franklinova, no s producentom Ryanom Vaughanom, ktorý vysielanie uvádzal a tiež súčasne pracuje na vývoji 4. série Simov, sa iba pár minút rozprávali o svojich začiatkoch a prvých skúsenostiach s hrou a prácou na vývoji hry. Jedinou zaujímavosťou, ktorá odznela bolo, že na vývoji hry pracuje cez 100 členný tím ľudí.

CD obal k The Sims 3 Údolie drakov

Rozhovor s producentkou Lisou Smithovou bol omnoho zaujímavejší. Lisa prišla predstaviť nové dračie susedstvo pre The Sims 3 s názvom Dragon Valley, resp. Údolie drakov, ktoré vychádza 30. mája 2013. Vo vysielaní sa tak objavil herný náhľad tohto nového susedstva a tiež odznelo aj niekoľko zaujímavých informácií. Jednou z nich bola aj odhalená možnosť vlastniť malého dráčika

Viac po kliknutí

Údolie draka alebo nové susedstvo!

Poďme si ešte teraz bližšie predstaviť novoohlásené tituly. Začneme s novým historicko-mysticky ladeným svetom The Sims 3 Dragon Valley, ktorý prichádza „s údolím draka”. A samotný drak sa v susedstve bude takisto nachádzať:

V Údolí drakov je život samé prekvapenie – obsahuje nových Simov, lokácie a exkluzívne oblečenie alebo objekty – vrátane malého dráčika! Nový svet Údolie drakov bude tento rok uvoľnený na stiahnutie v Obchode The Sims 3, na Origine a vyjde aj v škatuľovej podobe.

A tu je už samotná krátka video-ukážka z tohto údolia:

Tropický raj: Prvé gameplay ukážky + 4 screenshoty

Dnes sa konalo ďalšie živé on-line vysielanie s producentmi hry The Sims, ktoré bolo venované prevažne dodatku The Sims 3 Tropický raj a jeho prvým ukážkam z hrania. Počas tohto vysielania boli krátko odhalené aj 2 nové herné tituly – filmová kolekcia The Sims 3 Movie Stuff a susedstvo (svet) The Sims 3 Dragon Valley (v preklade „dračie údolie”).

Celý záznam s ukážkami dodatku, novej kolekcie a sveta si môžete pozrieť nižšie:

Spolu so živým vysielaním boli sprístupnené aj 4 nové oficiálne screenshoty Tropického raja:

The Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický rajThe Sims 3 Tropický raj

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.