Výsledok súťaže o herný balíček The Sims 4 Jdeme se najíst

Včera sme úspešne ukončili súťaž o herný balíček The Sims 4 Jdeme se najíst, v ktorej sa mohol zúčastniť každý, kto správne zodpovedal na 3 kvízové otázky a bol zároveň súčasťou fanúšikov nášho účtu na Facebooku. Správne odpovede boli – 1 b), 2 b), 3 c). Do súťaže sa dohromady zúčastnilo do 50 ľudí zo Slovenska a Čiech a musím povedať, že takmer každý z vás zaslal správne odpovede (problém robila iba otázka č. 2). Váš prehľad o hre a záujem o súťaž nás naozaj teší, no ale už poďme k samotným výsledkom:

Víťazom sa stáva…

Viac po kliknutí

Letná súťaž o herný balíček The Sims 4 Jdeme se najíst

Na Facebooku ste mohli niekoľko dní vyjadrovať svoj názor, o aký herný balíček, by ste si chceli s GAMESIMS zasúťažiť. Tušil som, že aj vám príde najzaujímavejší nedávno vydaný herný balíček The Sims 4 Ideme sa najesť, a tak sme k nemu pre vás pripravili letnú súťaž! Ako sa do nej zapojíte? Čítajte pozorne ďalej ►

Súťaž o herný balíček The Sims 4 Jdeme se najíst

Viac po kliknutí

Vyhodnotenie súťaže o hru The Sims 4

Deň D” pre jedného štastlivca je už tu! Dnes sa totiž skončila pred vyše týždňom ohlásená súťaž o hru The Sims 4. Zúčastnilo sa jej takmer 100 ľudí z Česka a Slovenska, ktorí sa snážili správne zodpovedať na otázku „Kde sa nachádza sídlo centrály Electronic Arts?”, pričom správna odpoveď bola Redwood City, Kalifornia/USA. Nesprávnych odpovedí bolo naozaj málo, a tak sme žrebovali skoro zo všetkých zúčastnených, ktorých finálnym výhercom sa po náhodnom systémovom vygenerovaní stal:

Výherca súťaže o The Sims 4

Výhercovi gratulujeme a na e-mailový kontakt, z ktorého správnu odpoveď zaslal, mu posielame aktivačný kód do Originu na digitálnu kópiu hry The Sims 4 spolu s návodom na jej aktiváciu. Ostatným ďakujeme za zúčastnenie a veríme, že sa im viac pošťastí v nasledujúcich súťažiach, ktoré zorganizujeme.

Súťaž: Vyhraj originálnu kópiu hry The Sims 4!

V spolupráci s českou pobočkou Electronic Arts sme pre vás exkluzívne pripravili súťaž o digitálnu kópiu limitovanej edície The Sims 4 (viac o edíciách). Stačí len, ak správne zodpoviete na jedinú otázku do konca septembra a ste zároveň fanúšikom našich facebookových stránok. Celkové znenie a podmienky súťaže nájdete nižšie. Želáme vám veľa šťastia!

Súťaž o The Sims 4
Pomôcka k správnej odpovedi: Stránky GAMESIMS.sk dostali v roku 2008 jedinečnú možnosť navštíviť sídlo centrály EA a vidieť prvé ukážky z vtedy pripravovanej hry The Sims 3.

The Sims Cast: 39. diel

Vyšiel už 39. diel komunitného programu The Sims Cast. V ňom je tentokrát bližšie predstavený pripravovaný dodatok The Sims 3 Tropický raj a nový zaujímavý prémiový objekt Kurník z obchodu Store.

The Sims Cast: 37. diel

Dnes sa na YouTube objavil nový diel komunitného seriálu The Sims Cast. Nahliadnete v ňom na komunitnú akciu, ktorá sa konala 8. marca v Bratislave, zasúťažite si s vtipnými Meme obrázkami a dozviete sa o zaujímavých zľavách na tituly The Sims 3.

Súťaž o 4 vstupy na prezentáciu v Bratislave

Po dlhšej dobe sa bude opäť konať prezentácia nového The Sims 3 dodatku aj v Bratislave. Už tento piatok 8. 3. 2013 sa môžete tešiť na exkluzívnu prezentáciu s fanúšikmi veľmi žiadaného dodatku z vysokoškolského prostredia The Sims 3 Študentský život.

My na akcii nebudeme chýbať, a čo vy? A práve preto, aby ste si aj vy mohli užiť atmosféru prezentácie, stretnúť ľudí z českej EA a vyskúšať si najnovší ešte horúci dodatok, pripravili sme pre vás jednoduchú súťaž. Vo štvrtok po 16:00 hodine vyhlásime mená 4 výhercov, ktorí získajú vstup na túto akciu.

Ak chcete vyhrať jeden z exkluzívnych vstupov na akciu, napíšte do komentárov priamo pod týmto príspevkom odpoveď na súťažnú otázku, ktorá znie: „Čo je podľa vás najlepšie na študentskom živote?“. Do komentára nezabudnite napísať vašu e-mailovú adresu aby sme vás mohli čo najskôr kontaktovať, pretože víťazov oznámime iba necelých 24 hodín pred akciou. Odpovede môžete písať do štvrtka do 16:00 hod., potom súťaž uzavrieme a zo všetkých názorov vyžrebujeme 4 výhercov.

Táto súťaž je o šťastí – tak ako často bývajú aj skúšky. Neváhajte a vyskúšajte svoje šťastie, možno sa jeden zo vstupov na akciu ujde práve vám.

POZOR výsledky (!!!): Keďže sa súťažilo o 4 vstupy a záujem prejavilo 5 z vás, rozhodli sme sa dať vstup všetkým, pretože by nás veľmi mrzelo, ak by sa jeden z vás nemohol zúčastniť. Tešíme sa na vás!

SÚŤAŽ – Prístup do Beta verzie SimCity

Chcete si zahrať nové SimCity ešte v predstihu? Teraz máte jedinečnú príležitosť, zasúťažiť si s nami o 4 kódy pre vstup do beta verzie! Stačí správne odpovedať na otázky vo FÓRE. Súťažíme od už od 17:00!

Logo hry SimCity

The Sims Cast: 33. diel

Vianoce sa nám už skončili, no s dodatkom Ročné obdobia si ich Simovia môžu užívať každý deň! A preto je tu znovu prístupná sada vianočných objektov v Obchode The Sims 3 zadarmo! Tento diel Sims Castu vám tiež odhalí kolekciu oblečenia 55DSL a nakoniec samozrejme novú súťaž.

Výsledky vianočnej súťaže

Prinášame vám trochu oneskorene výsledky našej vianočnej súťaže, v ktorej ste mali šancu vyhrať od českej pobočky EA originálnu digitálnu kópiu dodatkov The Sims 3 Ročné obdobia a The Sims 3 Obludárium. Vyhrali obrázky, ktoré nás zaujali najviac! Ich ukážky spolu s menami výhercov si môžete pozrieť nižšie (všetky ostatné súťažné obrázky, ktoré boli zaradené do súťaže, nájdete v albumoch na Facebooku). Výhercov v čo najkratšom možnom čase budeme kontaktovať mailom, aby svoje hry obdržali ešte do Vianoc.

Súťaž č. 1: Jana Boukalová a jej prevedenie voľných chvíľ SimovSúťaž č. 2: Nikola Rusinová a jej zobrazenie ducha

Ďakujeme všetkým za účasť, veríme, že sa nám čoskoro podarí zorganizovať mnoho ďalších skvelých súťaží, v ktorých uspejú aj ostatní. Výhercom samozrejme gratulujeme a želáme im príjemnú zábavu počas hrania nových dodatkov!

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.