The Sims Cast skončil, prichádza SimoSvět

Mohli ste si už skoršie všimnúť, ako populárny komunitný program The Sims Cast odrazu narušil svoju pravidelnú videotvorbu až nakoniec prestal svoje najnovšie videá aj publikovať (v apríli 2013). Dnes mu je zrejme úplný koniec, no už od začiatku septembra ste poniektorí mohli započuť o novom podobnom projekte s názvom SimoSvět.

SimoSvět sa zdá byť skvelou alternatívou The Sims Castu, no s početnými výhodami: je dlhší, vydávaný každý týždeň, (aj) s pôvodným obľúbeným moderátorom a navyše pútavejšími a exkluzívnejšími informáciami. Doteraz k SimoSvětu vyšli už 3 diely, ten prvý venovaný prevažne hre The Sims 4 (spolu s exkluzívnym interview z gamescomu) si môžete pozrieť nižšie. Zvyšné 2 nájdete po otvorení tejto novinky.

SimoSvět: 1. diel

Viac po kliknutí

The Sims Cast: 39. diel

Vyšiel už 39. diel komunitného programu The Sims Cast. V ňom je tentokrát bližšie predstavený pripravovaný dodatok The Sims 3 Tropický raj a nový zaujímavý prémiový objekt Kurník z obchodu Store.

The Sims Cast: 38. diel

Na nedávnom komunitnom zraze v Prahe 30. marca (března) prebral moderátorsku štafetu komunitného programu The Sims Cast už Lukáš, ktorý sa tam vybral natočiť jeho nový diel (podobne ako predtým Twiggy v Bratislave). Ako akcia prebiehala, sa už dozviete v samotnom videu uvedenom nižšie. Takisto ani teraz nechýbali bonusové prezentácie, ktorých videá si môžete pozrieť na 2 špeciálnych záznamoch – kreatívna Stavba domovVývoj hry SimCity.

The Sims Cast: Bonusové videá

Z posledného nakrúcania The Sims Castu, ktoré sa konalo v Bratislave na akcii EA Czech vznikli aj 2 video špeciály natočením prezentácií z komunity.

Prvom videu (viď vyššie) sa bližšie od nášho 3. člena redakcie Totodila7625 dozviete niečo o tvorbe zaujímavých póz Simov a ich fotenia. V druhom videu sa zasa s Andrejom naučíte tvoriť vlastne svety, resp. susedstva.

Viac po kliknutí

The Sims Cast: 37. diel

Dnes sa na YouTube objavil nový diel komunitného seriálu The Sims Cast. Nahliadnete v ňom na komunitnú akciu, ktorá sa konala 8. marca v Bratislave, zasúťažite si s vtipnými Meme obrázkami a dozviete sa o zaujímavých zľavách na tituly The Sims 3.

The Sims Cast: 36. diel

UFO, Simovia v osemnástom storočí a nové mesto Aurora Skies? Tak presne o týchto novinkách sa dozviete v novom dieli komunitného programu The Sims Cast!

The Sims Cast: 35. (Tomakov) diel

35. diel komunitného seriálu The Sims Cast je na svete. Tentoraz s naozaj špeciálnym hosťom. S naším administrátorom a správcom stránok a fóra Tomakom a s malou sympatickou knižkou, ktorá vám je už väčšine asi známa – Putovnou kronikou dúhovej nástenky.

The Sims Cast: 34. diel

Ak ste čakali na sľúbený rozhovor s Tomakom, musím vás sklamať, pretože ten bude zverejnený až v 35. vydaní Sims Castu. No aj napriek tomu sa vám oplatí pozrieť si tento diel, pretože sa dozviete kopu zaujímavých noviniek o pripravovanom dodatku The Sims 3 Študentský život, ktorý obohatí život našich Simov o pobyt na univerzite plný divokých večierkov, zábavy, no žiaľ aj učenia sa. Pár už známych informácií sa dozviete aj o v podarí 10. dodatku The Sims 3 Tropický raj, ktorý by mal vyjsť tesne pred letnými prázdninami.

The Sims Cast: 33. diel

Vianoce sa nám už skončili, no s dodatkom Ročné obdobia si ich Simovia môžu užívať každý deň! A preto je tu znovu prístupná sada vianočných objektov v Obchode The Sims 3 zadarmo! Tento diel Sims Castu vám tiež odhalí kolekciu oblečenia 55DSL a nakoniec samozrejme novú súťaž.

The Sims Cast: 32. diel

Tento diel Sims Castu je venovaný komunitnej akcii, ktorá len nedávno prebehla v Prahe. Niektorí členovia našej rozsiahlej The Sims 3 CZ/SK komunity tam mali dokonca aj vlastnú prednášku. Zaujímavé témy boli napríklad tvorba magazínu, vytváranie vlastných póz a stavebné, či herné tipy.

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.