Koniec The Sims Social a iných hier

Spoločnosť EA len teraz ohlásila koniec troch veľmi úspešných a populárnych facebookových hier, medzi ktorými figuruje aj The Sims Social. Ďalšími hrami sú Pet Societies a SimCity Social. Ich finálne ukončenie je už naplánované na deň 14. jún (červen) 2013!

Pýtate sa, čo sa deje? Všetky tieto hry sú pomerne nové projekty, ktoré si získali za krátky čas obrovskú priazeň u užívateľoch Facebooku (v miliónoch!). Ich zrušenie veľa logiky neprináša, takisto ani EA neposkytuje veľmi opodstatnené a konkrétne dôvody:

Museli sme dospieť k ťažkému rozhodnutiu a ukončiť The Sims Social. Takto môžeme lepšie prerozdeliť zdroje vo vyvíjaní iných herných titulov, ktorých hranie vás dúfajme bude takisto baviť. Dúfame, že ste strávili veľa hodín zábavy počas hrania týchto hier a ďakujeme za všetko, čo ste do komunity pridali.

EA má zrejme iné tajnejšie a rafinovanejšie dôvody, prečo sa tak rozhodla. Bezpochybne týmto spoločnosť mnohým potvrdzuje, že titul Najhoršia firma v USA získala právom aj tento rok. Hráčom týchto hier navyše všetky nevyužité herné kredity zakúpené za reálne peniaze rovnomerne takisto po 14. júni prepadnú.

3 nové trailery k The Sims Social

Simovia na Facebooku s herným názvom The Sims Social lámu rekordy už s vyše 40 miliónmi užívateľov. Čo sa týka jej popularity, hra je na Facebooku považovaná za najrýchlejšie rastúcu vôbec a je momentálne 2. najpoužívanejšia aplikácia tejto sociálnej siete (predbehla dokonca aj hru FarmVille). Za poslednú dobu k The Sims Social vyšli aj 3 nové trailery.

Vyššie ste si mohli pozrieť prvý a tak trochu atypický trailer – ešte jeden tohto druhu s černochom nájdete tu. Ak si však chcete pozrieť trailer priamo s ukážkami z hrania kliknite na tento odkaz.

Hrali ste už The Sims Social?

Vyskúšali ste už hrať Simov s priateľmi na Facebooku? Ešte nie? Tak na čo čakáte! Pred pár dňami už konečne vyšli Simovia aj na Facebooku – The Sims Social – ktorí sa v týchto dňoch zdajú byť veľmi žhavou herná novinkou medzi aplikáciami Facebooku. Emerald pre vás pripravila aj niekoľko vlastných ukážok z hrania. Nižšie si tiež môžete spustiť nový trailer, ktorý vyšiel pri príležitosti spustenia „sociálnych Simov”.

Video: The Sims Social s funkciou „replay“

O The Sims Social ste sa tu už mohli viackrát niečo dočítať. Na internete však teraz koluje v poradí už druhý trailer, ktorý približuje ďalšie zaujímavé funkcie hry Simov na Facebooku.

The Sims Social predstavuje prvý vývojársky denník. V tomto videu sú odhalené hlavné vlastnosti hry a ich podstata, aj celková zábavnosť, aké môžete dosiahnuť v The Sims Social na Facebooku. Jednou z inovatívnych vlastností hry je funkcia „replay“ (spätné prehrávanie). The Sims Social vám umožňuje nielen komunikovať s priateľmi a priateľom zase s vami, ale vďaka funkcii „replay“ uvidíte, čo vám priatelia urobili a čo urobili s vaším domom, kým ste boli preč. Iné hry by vás len sucho upozornili, avšak v The Sims Social môžete všetko vidieť a budete prekvapení, čo všetko sa počas vašej neprítomnosti udialo. Malú ochutnávku tejto funkcie a mnoho ďalšieho uvidíte v tomto vývojárskom denníku.

The Sims Social: Obrázky a článok s Bellou Gothovou

The Sims Social a Bella GothováThe Sims Social je nová vyvíjaná aplikácia, pomocou ktorej budete môcť hrať svojich Simov už aj na Facebooku, síce v podstatne inej grafike. Aplikácia by mala byť spustená už toto leto, presnejšie informácie ešte nie sú známe.

Teraz si však aspoň môžete pozrieť ďalšie ukážky z tejto hry a takisto aj prečítať rozhovor s Bellou Gothovou, ktorá sa preslávila najmä v druhej sérii The Sims 2 svojim nadpozemským únosom. Článok zobrazíte kliknutím na obrázok naľavo tejto novinky. Preložila ho pre vás do slovenčiny Emerald.

The Sims SocialThe Sims SocialThe Sims SocialThe Sims Social

The Sims Social: Simov si zahráme aj na Facebooku

The Sims Social - LogoTento týždeň bol spoločnosťou EA ohlásený nový herný titul Simov s názvom The Sims Social. Nejde však o novú počítačovú hernú sériu, ale o úplne novú aplikáciu na Facebooku. Simov si týmto budete môcť zahrať už aj on-line na svojej obľúbenej sociálnej sieti! Aplikácia bude na Facebooku voľné dostupná pre každého a plne funkčná už toto leto.

Táto on-line hra grafikou trochu pripomína svoju úplne prvú sériovú verziu The Sims (1), no s trochu osobitejším vizuálnym prevedením. Herne ide však o stále rovnaký princíp. Tak prečo tento nápad?

Prítomnosť hry na Facebooku znamená, že sa hráči môžu kontaktovať so svojimi skutočnými priateľmi priamo v hre a deliť sa s nimi o výtvory, vzostupy i pády svojich Simov.

The Sims SocialThe Sims SocialThe Sims Social

V prvej chvíli sa môže zdať, že zo strany EA ide o ďalší reklamný ťah, keďže sociálne siete dnes patria k jedným z najrýchlejším prostriedkom šírenia informácií vôbec. Týmto by si hru The Sims osvojilo ešte viac hráčov. Fanúšikovia však túto aplikáciu v celku oceňujú. Viac podrobnejších informácií spolu s ukážkami z hrania a prvým trailerovým videom nájdete v tomto novom článku.

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.