Piate LET’S PLAY z rozšírenia The Sims 4 Život v meste

The Sims 4 Život v meste je rozšírenie, ktoré len tak nepreskúmate za jeden deň, a preto k nemu Emerald nedávno vydala ďalšie komentované video z hrania. Tentokrát sa zašla pozrieť na ďalší z festivalov, ktorým je GeekCon, a tiež na karaoke bar.

Let’s Play: The Sims 4 Život v meste #4

Máme tu 4. pokračovanie série videí Let’s Play z hrania 3. rozšírenia The Sims 4 Život v meste, ktoré pre vás pripravuje Emerald. Táto časť vyobrazuje bežný deň v meste.

Pokračujeme už tretím Let’s Play zo Života v meste

Vítam vás pri ďalšom pokračovaní našich Let’s Play videí z hrania nového herného rozšírenia The Sims 4 Život v meste. V tretej časti navštívime blší trh, budeme plniť pracovné úlohy, aby sme získali dôležité povýšenie v práci, a už na začiatku nás prekvapí ďalší problém s bytom.

V poradí už tretie video si môžete pozrieť tu. Teším sa na vaše lajky a komentáre 🙂

Pokračovanie Let’s Play z The Sims 4 Život v meste

Dnes mám pre vás pokračovanie našich komentovaných Let’s Play videí z nového rozšírenia The Sims 4 Život v meste. V druhej časti sa spolu pozrieme na nové oblečenie a navštívime prvý festival. Určite vydržte až do konca videa, kde sa v byte objavia nielen myši, ale aj šváby!

Pohodlne sa usaďte a pozrite si video. Teším sa na vaše lajky a komentáre 🙂

Predstavujeme: Naše prvé komentované video z hrania!

Emerald sa pre vás pokúsila vytvoriť úplne po prvýkrát komentované video počas hrania, čo je vôbec prvé video tohto formátu na našich stránkach. Veľmi sa tešíme, že sa nám niečo takéto podarilo zrealizovať a veríme, že nás podporíte svojimi lajkami a komentármi.

Keďže len pred pár dňami vyšlo nové rozšírenie The Sims 4 Život v meste, Emerald sa vrhla rovno na neho. Objavte spolu s ňou nové zákutia tohto rozšírenia 😉

Ako bude vyzerať fyzická obálka z The Sims 4 Život v meste?

Rozšírenia patria pri The Sims 4 k jediným aj fyzicky predávanými titulom (mimo Sád), ktoré môžete reálne zakúpiť aj v kamenných obchodoch. A preto by vás možno mohlo zaujímať, ako bude vyzerať celá obálka z 3. rozšírenia The Sims 4 Život v meste. Ponúkame vám prvý náhľad v anglickej verzii:

Anglická obálka z The Sims 4 Život v meste (Zdroj: SimsVIP.com)

Nezabudnite, už zajtra bude toto rozšírenie konečne dostupné aj u nás! 🙂

Vyšlo rozšírenie The Sims 4 Život v meste + nový trailer, obrázky a blog

Už prišiel čas! Dnes totiž vyšlo vo väčšine sveta nové rozšírenie mestskej tematiky s názvom The Sims 4 Život v meste! My si však naň ešte budeme musieť počkať 2 dni.

K vydaniu nového titulu pochopiteľne patrí aj oficiálna video upútavka zostrihov toho najlepšieho (vyššie) a tiež zopár nových obrázkov a komunitný blog – Najvyšší čas vyskúšať si Život v meste!.

The Sims 4 Život v mesteThe Sims 4 Život v mesteThe Sims 4 Život v mesteThe Sims 4 Život v mesteThe Sims 4 Život v mesteThe Sims 4 Život v meste

The Sims 4 Život v meste: Interaktívna mapa a zopár nových informácií

Na TheSims.com si najnovšie môžete prechádzať interaktívnou mapkou z The Sims 4 Život v meste, ktorá vás bližšie oboznamuje o 5 štvrtiach nového sveta San Myshuno a ich atrakciách. Na oficiálkach ešte zostávame, pretože tu máme nový komunitný blog o 8 veciach, na ktoré sa herní tvorcovia tešia v 3. rozšírení najviac.

The Sims 4 Život v meste: Interaktívna mapa

Zopár nových informácií

  • O začatí festivalu dostanete vždy notifikáciu;
  • Akonáhle ochutnáte nové recepty napr. zo stánku, budete ich môcť urobiť aj doma;
  • Grafitti na stenách po čase zmiznú, alebo ich Simovia môžu ešte predtým vyčistiť;
  • Simovia na začiatku vyplatia za byt aj depozit, ktorý sa im po odsťahovaní vráti;
  • Bonusovou vlastnosťou Simov s novou ašpiráciou Miestny bude Home Turf (z angl. domáca pôda) – Simovia budú šťastní, keď sa nachádzajú v susedstve, v ktorom bývajú;
  • Ak chcete vyvolať protest, musíte byť aktivista/politik; každý sa však môže pridať do protestu, ktorý už prebieha.

The Sims 4 Život v meste: Trailer s festivalmi, 4 mini klipy a 16 obrázkov

Vychutnajte si na jednom mieste festivalový trailer, 16 nových obrázkov a 4 mini klipy z 3. rozšírenia The Sims 4 Život v meste.

Viac po kliknutí

The Sims 4 Život v meste: Čítaníčko na víkend

Frekvencia vydávania komunitných blogov na TheSims.com sa za posledné týždne vcelku zvýšila. Takmer každý druhý deň sa teraz môžeme o pripravovanom rozšírení The Sims 4 Život v meste dozvedieť nejaké nové informácie z prvej ruky. Prekliky na tie najnovšie blogy aj so zaujímavými úryvkami nájdete nižšie:

Začať môžeme hádzaním na kôš, kvôli ktorému musia Simovia vyjsť z domu do ulíc a užívať si čerstvý vzduch a trochu pohybu s kamarátmi. Keď je ihrisko prázdne, Simovia môžu trénovať sólovú streľbu na kôš, a to z rôznych vzdialených miest: dvojbodové alebo trojbodové strely, a dokonca aj doskoky (ak na to majú).

V meste San Myshuno na vás čakajú tri nové jedinečné kariéry, pričom každá z nich má dve odvetvia, ktoré prinášajú vlastné možnosti a zaujímavosti. V ponuke je politika, kritika a sociálne médiá.

Viac po kliknutí

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.