Zozbierané nové informácie k The Sims 4

Asi už viacerí netrpezlivo očakávate prvé screenshoty, trailer, či viac informácií k len včera oficiálne ohlásenej hre The Sims 4, no darmo čakáte. Zatiaľ si tvorcovia hry všetky tajomstvá rafinovane nechávajú a postupne ich odhalia až na neskôr. Niečo málo sa mi však z uplynulého dňa podarilo zozbierať:

 • The Sims 4 bude vyvíjaná opäť spoločnosťou Maxis;
 • hra bude primárne navrhovaná v offline režime, ako to bolo doposiaľ – nebude požadovať trvalé internetové pripojenie;
 • hráči sa budú môcť rozhodnúť hrať online, v takomto prípade budú mať k dispozícii nové zábavné a sociálne prvky (predstavené neskôr);
 • hardvérové požiadavky na hru ešte nie sú známe, ale tvorcovia sa už teraz snažia, aby hra bola spustiteľná čo najväčšiemu počtu hráčov (ako to bolo aj pri The Sims 3);
 • priaznivci nového štvrtého pokračovania Simov sa môžu zaregistrovať na stránke TheSims.com/cs_CZ/thesims4 a získavať nové informácie o The Sims 4 z prvej ruky priamo od EA;
 • hra The Sims 3 je naďalej vyvíjaná, po susedstve Dragon Valley, filmovej kolekcii a dodatku Tropický raj bude posledným titulom jedenásty dodatok futuristickej tematiky, ktorý vyjde niekedy na jeseň tohto roku.

V našom fóre už nájdete aj novú aktívnu kategóriu The Sims 4, v ktorej spolu s ostatnými členmi môžete hru viac rozdiskutovať.

Môžete zanechať komentár nižšie. Spätné odkazy nie sú povolené.

3 komentáre pre “Zozbierané nové informácie k The Sims 4”

 1. Lelanka píše:

  Skvělé! Jsem moc ráda, že nebudu muset mít furt internetové připojení. A doufám, že brzy přijde nový obrázek, video anebo tak něco 🙂

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +3 (z 3 hlasov)
 2. General píše:

  Bohuzial sa ja obavam ,ze to spravia ako s batlefield 4 . Okopiruju co pojde ,daju tomu lepsiu grafiku a sup za 50€ predavat znova.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Hodnotenie: +4 (z 4 hlasov)
  • Totodile7625 píše:

   Niekde v kútiku to tak vidím aj ja … ale zatiaľ sa snažím byť optimista a dúfať v to najlepšie. ( Čo sa u EA asi neoplatí … ale čo už s mojou večnou naivitou. )

   VA:F [1.9.22_1171]
   Hodnotenie: +2 (z 2 hlasov)

Pridať komentár

Všetky práva vyhradené. Akýkoľvek vlastný obsah na týchto stránkach – vynímajúc materiálov zverejnených na stránkach TheSims.com resp. inými stranami v oficiálnej spolupráci so spoločnosťou Electronic Arts – je v plnom vlastníctve stránok GAMESIMS.sk. Je zakázané ho kopírovať.